reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Tusia ale fajnie zdrabniasz jego imię! :-D

aniabuu witaj! :-) super, ze sie udało, wszystko będzie dobrze! ja tez mieszkam w UK i tez właśnie mierze poziom hcg za pomocą digital testów (clearblue). objawy mamy takie same, u mnie tez tylko bol piersi i senność narazie.
 
aniabuu ja kupuje na ebay, ale mozesz je rowniez kupic w kazdym supermarkecie, w drogerii (boots, superdrug) lub w aptece.
 
ImageUploadedByForum BabyBoom1440177830.051291.jpg. 8 tydzień ciąży :)....ciąża pojedyncza ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1440177830.051291.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1440177830.051291.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 43
U was tez już widać?...nie pamietam jaki brzuszek miałam w poprzednich ciążach ale chyba tych rozm to jakos około 12tyg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry