reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hej dziewczyny

Ja szykuję osobny pokój dla mojej Księżniczki, sypialnie zostawiam mężowi a ja przenosze się do malenstwa. Juz zamówiłam nowe spanko do jej pokoju:
20160114_195233.jpg



Jestem po konsultacji kordiologa :-(. Mam tachykardię i do tego niedomykalnosc zastawki serca. Dostałam prochy i napisała mi żeby mój ginekolog rozważył cc. Czyli teraz mam już pewność że będzie cc a nie sn bo on już na wcześniejszych wizytach wspominał o tym. Przeraziła mnie ta wizyta i te rozpoznania :-(
 

Załączniki

  • 20160114_195233.jpg
    20160114_195233.jpg
    247,1 KB · Wyświetleń: 148
reklama
Ja nie lubie kalafiorowej :))

Alexia i co teraz?

Ja piore w tym co nam porzadnie plukam :) choc przy pierwszych dzidziach pralam przez pierwszy miesiac dwa w bialym.jeleniu :)

Ale za mna chodzi kebab kurde tak sie dzis nasprzatalam ze ducha wyzione. Choc pierogi ruskie a tu nic w domu ttrzeba meza prosic :)
 
Bluelovi - ja tez kalafiorowej nie lubie...ogolnie kalafior jest blee pod kazda pistacia. Ma taki zapach co mi nie odpowiada i koniec a ja strasznie mam wech wyczulony. Kazdy to mowi
Ja zachcianek jedzeniowych nie mam bo dalej mnie jelita bola. Ale wypisal mi ten lek co chcialam wiec od jutra wezme i moze bedzie dobrze
Mnie za to znow ciagnie niestety do slodkiego
 
bluelovi kebab mniammm :tak: apetyt mi dopisuje baaardzo ostatnio. Brzuch pelen a ja dalej szukam oczami. Najgorsza ta zgaga co mnie pozniej trzyma kilka h ale warto sie pomeczyc hehehe
 
ale mi zrobiłyscie smaka na kalafiorowa... Uwielbiam!! moze ugotuje przez weekend jak znajdę czas.. :)

dziewczyny doradzcie mi proszę bo juz swira dostaję. muszę kupic kanapę do salonu, rozkładaną. i teraz dylemat: skórzana czy materiałowa? zastanawiam się dlatego bo jednak dzidzia w drodze i tak sobie myślę, ze jak zacznie rosnąć to taką materialowa kanapę to pewnie po jakimś czasie nie będę w stanie doczyscic po nim, a skórzana to jednak przetrę ściereczką i gotowe. ale z drugiej strony boję się, ze skórę mały może jakos zjechać czymś ostrym; zabawką na przykład... no i mialam juz skórzaną kanapę i nie lubiłam tego zimna od niej, pod tylek wiecznie koc wciskalam bo zimno mi bylo. zawsze marzylam o materialowej... no ale skorzana chyba praktyczniejsza?
doradzcie bo juz kilka tygodni wybieram i wybrać nie mogę :(
 
Dziewczyny z tego wszystkiego to zapomniałam juz jak mi to dokładnie powiedziała. W papierach tak napisała, że nie mogę nigdzie odczytac- ani w karcie ciazy ani na karcie badania. Pamietam tylko niedomykalnosc zastawki ( chyba mitralnej bo cos tam mowila o lewej komorze )Powiedziała tylko ze mam się nie przejmować bo ani mnie ani dziecku nic nie grozi, że to jest małego stopnia i mam tylko skontrolowac po urodzeniu.mowila ze może to być tylko w okresie ciąży i później wszystko wróci do normy.... hmmmm Bardziej powiedziała ze trzeba skupić się nad ciśnieniem i pulsem. Dostałam tabletki na obniżenie pulsu plus jakieś tam na podwyższenie potasu plus magnez. Ciekawa jestem czy mój gin ja odczyta. W razie czego będę do niej dzwonić. Dała mi numer komórki gdybym miała jakiekolwiek problemy czy pytania.
 
reklama
Alexia - to ja mam tez ta zastawke i to sie objawia wlasnie problemem z pulsem. Cisnienie mialam ok ale puls po 120 i lepiej. Mialam wrazenie ze koluje mi sie w glowie i taki lek od kolatan serca. Tez w pierwszej ciazy mialam cyrki bo sie balam a to poglebialo tylko problemy. Jaki lek dostalas?
Ja bealam kiedys betabloker ale nauczylzm sie radzic bez niego. Wlasnie magnes z potasem. Jak mocno wysoki puls to od razu dwa. Teraz w miare to kontroluje. Zdarzaja sie skoki ale wiem co i jak i juz sie nie boje tego. Takze bedzie dobrze :)
 
Do góry