reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Renia - ja mam problemy z jelitami od kilku lat. W sumie to po pierwszym porodzie sie zaczelo. Tak czasami mysle czy mi dobrze flaki po cc poukladali;)

Alexia - concor mialam przypisany jak u mnie wykryli te zastawke jak mialam ok 20lat ale nie bralam tego. Pozniej w ciazy znow sie ujawnilo i zostalo. Bralam beta bloker ale po nadii juz.
A ten concor to nie jest betablokerem? Bo z tego co wiem to ich w ciazy nie wolno bo jak bralam to kilku lekarzyi mowilo ze jak zajde do mam natychmiast odstawic i przyjsc po inny lek. W ciazy mi jakis inny dali ale wtedy poronilam wiec dlugo go nie bralam. Do beta blokera juz nie wrocilam i daje rade 2 lat bez. Sprawdz ulotke tego concordu

Klaczek - ja biore Helicid20 tez jest inhibitorem pompy ale podobno jedynym bezpiecznym w ciazy. Lekarz rodzinny i gin sprawdzali. Controlog itd odpadaja. Nie biore stale. Biore ze 2tyg jak przechodzi to odstawiam. Na poczatku ciazy miakam jazdy. Od 2-3 miesiecy bylo lepiej i znow meksyk
 
reklama
milka my mamy kanapę materialowa, nie lubię skórzanych, ale niestety jej stan jest bardzo kiepski :( mielismy wymieniać ale w sumie nie widzę sensu jak zaraz będę miała drugie Male lapki do brudzenia ;)
 
Sweetka ja będę mieć córeczkę w sypialni, zrobię jej kącik taki jak starszej córci robiłam i jak nadejdzie odpowidni moment to ją przeniosę i będzie spać z siostrą :-)
Majka ja będę z mężem
Rsz ja w tycha samych płynach co córci, kupowałam mleczka albo płyny do prania np bobini, biały jeleń czy dzidziuś
Karolina ja rodziłam ostatnio w koszuli było mi tak wygodnie
Rsz odpoczywaj ile możesz i zwolnij trochę
mi dziś znowu dzień zleciał szybko, odwiedziła mnie przyjaciółka później rodzice, oglądaliśmy płytkę z usg, malutka ostatnio tak się przeciąga w brzuszku, że aż się prostować muszę, chyba robi jej się ciasno :p no i jest aktywna w sumie cały dzień, ciekawę czy po porodzie też tak będzie :-D
co do kanapy to ja mam taką zwykłą materiałową, już zmęczoną strasznie ale nie wymienimy teraz bo przy drugim dziecku i tak będzie bardziej zniszczona :p tyle co mogą to zmywam plamy co kilka dni od jogurtów itdp ;-)
 
Ja miałam ten sam dylemat z kanapa wybraliśmy materiałowa. Na wiosnę czeka pranie ;) teraz żałuje ze nie wzięliśmy skory.
 
A ja mam materialowy naroznik, ale z tksniny nieplamiacej. jest juz z nami z 6 lat, nic sie z nia nie dzieje, firma Gala. Teraz bede na nowy dom kupywac nowa, bo naroznik w druga strone musi isc no i inny kolor mi sie marzy. ale i tym razem zdecyduje sie na podobny material
 
Ja siedzę w labie. Glukozę juz wypilam. Jeszcze mi jedno pobranie krwi zostało. Nie taka zła z cytryna była.
Planów na dziś brak. Moze uda mi się z koleżanką spotkać. Miłego dnia. Dziewczyny.
 
Dzien dobry :) My tez juz po sniadanku.
Dzis mam plan zeby posprzatac ciuchy w szafie u synka. Nie wiem kiedy on tak urosl, ze co chwilke wyciagam za male rzeczy :(
Na obiad ryba z ziemniakami i kapusta kiszona :D
U nas bialo od mrozu ale sniegu wiec moze tylko na chwilke wyjde na spacer, niech sie maly wybiega :)
 
U nas na dziś takie plany, ze nie ma planow :) corka w przedszkolu, ja pewnie wezme się za sprzątanie.

Od dwóch dni czuje jak Kaja się przeciąga, ale te ruchy momentami zmienily się na mało przyjemne, może nie bolesne ale nie jest to fajne uczucie :( nie pamiętam zebym tak miała z pierwsza corka. A tu jeszcze tyle czasu zostało...
 
reklama
Do góry