reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Rsz...ja tez jestem bardzo energiczna ale nic mi ogólnie nie dolega ..raz miałam jakieś bóle tu i tam ale po odpoczynki szybko minęło ..twoja niunia jest nisko i jesli lekarz mówi ze istnieje jakieś ryzyko to lepiej słuchać tego co mówi..niech sobie kruszynka posiedzi w brzuszku chociaż do 36,38tyg ...odpoczywaj w miarę możliwości..moze chociaż w obowiązkach domowych i z obiadami czy zakupami mógłby ci ktoś pomoc? ..
 
reklama
Pojeździłam dzisiaj w koło ale załatwiłam i zaświadczenie na szkołę rodzenia i szkołę rodzenia w szpitalu ale ta się zacznie dopiero 3 lutego no i położną wybrałam a ona prowadzi taką osobną szkołę rodzenia w przychodni dla swoich ciężarnych i w przyszły czwartek mam przyjść bo dziś za późno zadzwoniłam i było już po zajęciach ale akurat zaczął się cykl więc tylko karmienie ominęłam ale to z następną grupą nadrobię :) Zakupy większe zrobione więc nigdzie w weekend nie muszę jeździć po marketach
Jak mam wszystko załatwione to jakaś spokojniejsza jestem. Chociaż coś mnie dzisiaj brzuch pobolewa i trochę w kroku ciągnie jak chodzę więc teraz już odpoczywam do wieczora. Rozmawiałam z moją gin to mówiła że jeśli czuję ruchy małego to się nie denerwować tylko trochę przystopować.
 
Heyo!
Rsz moja mala tez nisko ulozona,ale puls mozna szybko znaleźć i jeszcze nikt mi nie mowil ze to zle ze dziec nisko lezy . moze poradz sie innego lekarza.

Sweetka ja rodzilam przez cc i mialam znieczulenie ogolne ale tylko dlatego ze nie mogli mi sie wkluc w kregoslup. wydaje mi sie ze raczej przy cc podaje sie znieczulenie miejscowe.

Mojego tez nie bedzie ze mna, ja bym chciala ale on jakies glupie swoje zasady ma i nie chce isc :-S

Czekam na harmonogram i wreszcie zapisze sie na wizyte prywatnie do gina na luty.

Odebralam czesc wynikow badan, to na szczescie nie byly wody na resztę musze jeszcze poczekac
 
A ja dziś nie miałam zupy samo 2 danie, a tak za mną chodzi jakas zupka ze juz kupiłam na jutro i zrobię kalafiorowa! Mniam :)
 
Rsz - ja bym to tez skonsultowala. A jakby mi tetno wyszlo 100 to tym bardziej. Skaczace tetno u dziecka jest b niebezpieczne. Ja mialam planowa cesarke. Bylam 4 w kolejce. Wzieli pierwsza dziewczyne a reszta pod ktg podlaczyli. I jak zaczelo pikac bo okazalo sie ze tetno skacze...raz bylo 140 czyli ok a za chwile 80 po czym znow 180, i 100 i tak na zmiane to wszyscy latali kolo mnie. Kazali sie uspokoic niedenerwowac nawet ordynator sie pojawil. Od razu jak skonczyli te pierwsza ciac to wzieli mnie na stol mimo ze to nie moja kolej jeszcze byla. Ja nie chce vie straszyc, nie takie mam intencje ale uwazaj...ja tez kilka dni przed porodem mislam dziwne bole mala fikala bardzo 2dni przed porodem bylam u gina i mialam fotel plus usg i twierdzil ze ok. W tym momencie tetno bylo ok. A czulam sie tak samo jak na tej porodowce wiec mysle ze juz wczesniej bylo cos nie tak. Skonczylo sie na szczescie dobrze :)

Sweetka - ja mialam cc i znieczulenie w kregoslup. Wbil mi sie za 3 razem albo i lepiej ale takiego stresa mialam o to tetno malej ze tylko powtarzalam w myslach zeby w koncu trafil. Nie pamietam zeby te wklucia mnie jakos bolaly
 
A ja dzis pojechalam do babci na pierogi z mięsem :)
Pierwsza część remontu za nami ale okazało sie, ze ekipa ktora miała u nas malować bedzie nie w poniedziałek a dopiero za dwa tygodnie :( troche sie zdwnerwowalam, bo znów wszystko sie odwlecze w czasie i myślałam, ze wszystko załatwimy za jednym balaganem a tu okazuje się ze jednak nie :(
 
sweetka, u nas maluszek będzie miał łóżeczku u nas w sypialni i jak zacznie trochę mniej jeść w nocy i więcej spać to spróbuję go wyprowadzić do siostry w pokoju obok :) Laurę planowałam przenieść do drugiego pokoju jak skończy 3 miesiące a udało się nawet szybciej bo po dwóch m-cach w kawałkiem.

Ja piorę w płynie bobini, ale to na początku. Laura już od dawna ciuszki ma prane razem z nami w normalnych proszkach.
 
Kitki nawet mnie nie strasz. Ja dzisiaj pod ktg i tez tak skakało. Ale stwierdzili ze to wcześnie dzieci maja dużo miejsca kręcą sie i dlatego tętna nie łapie.
O masakra Martita. Tak to jest z tymi fachowcami.
 
reklama
Renia ja zrobiłam wczoraj zupę kalafiorową na kilka dni, bo chodziła za mną... :-) :)

Martita ale smaku narobiłaś mi tymi pierogami z mięsem. Nie pamiętam kiedy jadłam takie prawdziwe, domowe pierogi z mięsem, zazdroszczę :rolleyes2:
 
Do góry