reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

O matko ale dziś pogoda :( leje cały dzień a mnie głowa tak zaczęła w nocy boleć ze nie mogłam spać. I bolała mnie tak do 16 aż w końcu zjadłam apap bo już nie mogłam wytrzymać. Jeszcze dziś księdza mieliśmy.
Mi też już zaczyna się dlużyć ciaza. A tu jeszcze dwa i pół miesiąca i pierwsze kwietniowki/ marcowki zaczną rodzić. Niby to już nie długo a jeszcze trochę.
Mi na ostatniej wizycie gin pobrał już wynaz na paciorkowca. Troche to wczesnie bo w pierwszej ciazy ok. 35 tyg pobierał. Na szczescie wynik ujemny. Ale pewnie trzeba będzie powtórzyć bliżej terminu.
 
reklama
Oprócz farb kupowalismy dzis tez listy, ale wybrałam troche za jasne i musimy jutro jechac odmienić. Chyba jakas slepota mnie dopadła bo w sklepie wyadawaly mi się idealne :( jutro tez od 7 rano mamy hydraulików, będą robic instalacje ogrzewania, wiec na nudę to nie mogę narzekać. Po drodze jeszcze wizyta u gin i przegląd uzębienia ;)

A mi wlasnie te ostatnie tygodnie lecą bardzo szybko, chciałabym nawet żeby czas troche zwolnil bo to pewnie moja ostatnia ciąża.
 
jak ja wam zazdroszczę tej nudy :( ja nie dość że chodzę normalnie do pracy i normalne domowe obowiązki dochodzą, to ten remont mam na głowie, non stop jezdzimy po sklepach budowlanych, a ja na necie siedzę i w przerwie między wybieraniem kocykow i innych dzidziowych rzeczy wybieram tapetę do salonu i listwy przypodłogowe... na dodatek spotkania z położną, jakieś inne urzędowe czy lekarskie sprawy i czasem to nie wiem w co ręce wbić..
 
objętość krwi w ciąży rośnie powoduje to też progesteron Kitki ty dodatkowo bierzesz więc nic dziwnego mi tak samo odkąd biorę to często z nosa się puści tylko może aż 10min nie leci... i też dziąsła zaczęły krwawić dokładnie od tego momentu co go zażywam... w dodatku mięśnie są rozleniwione bo on ma hamować skurcze tak samo macicy jak i innych mięśni więc ja przez to miewam też zgagę i refluks- żołądek też mięsień i tak samo nie pracuje tak dobrze i muszę jeść malutkie porcje i nie kłaść się po jedzeniu żeby tego uniknąć, to wszystko wyczytałam bo takie zaczęłam mieć problemy od niego, a wam dziewczyny które zażywacie nic się takiego wcześniej nie działo? bo ja to od razu czułam różnicę...
Ooo Renia dobrze ze o tym piszesz bo nie wiedzialam. Z zoladkiem mam problemy od dawna i nie wiazalam tego z progesteronem
 
Ja się na farbach nie znam więc nie doradzę, w kwestii wystroju wnętrz, farb itd zdaję się na męża, ma dużo lepszy gust ode mnie i lubi się bawić w takie urządzania, czego ja nie cierpię. Więc ogólnie on wszystko wybiera, ja tylko akceptuję czy mi się podoba, ewentualnie jak on nie może się zdecydować między np dwoma kolorami to wtedy ja wybieram :)

Byłam u naczyniowca, przepływy w żyłach prawidłowy tylko jedna gałąź jest obciążona i jest problem z przepływem ale nie jest to kwestia zdrowotna tylko estetyczna - dlatego mam tą żyłę taką nabrzmiałą i brzydko wystającą, ale nie nie mam żadnych dolegliwości bólowych czy puchnięcia. Żeby wizualnie się nie pogorszyło mam bezwzględnie cały dzień nosić pończochę przeciw żylakową, także w trakcie porodu i 6 tygodni po nim. Potem pojawić się na kontroli i jeśli estetycznie będę chciała to poprawić to wtedy jakiś mikro zabieg można zrobić nawet jeśli będę karmić piersią. Więc od dziś popylam w tej skarpecie :errr:
 
Schauma ciesz sie ze zima nie lato bo bys sie upocila :errr:

Milka kochana minie to wszystko wkoncu urodzi sie synek i bedziecie na swoim ;)

Oj martita nie mow nie mow ja tez tak mowilam ze wiecej dzieci absolutnie niet i zobacz :errr::-) :)los jest sprytniejszy :):wink:
 
Schauma i jak Ci się chodzi? Nie denerwuje Cie ta ponczocha?

bluelovi sama nie wiem... Mam mieszane uczucia co do trzeciego dziecka, ale jezeli juz to nie chce z tym zwlekać dlugo.
 
Bluelovie u nas tez...jak juz starszaki odchowalismy i poczuliśmy ze mamy swobodę nagle niuniek sie pojawił ;) i tez juz miało być 2+2 i pies :)ciesze sie z maluszka bo wiem ze za kilka lat kiedy starsze juz bedą w szkołach średnich my będziemy mieć w domu brzdąca i powód zeby wyjsć do parku czy na lody :)teraz juz nie mowię "nigdy" ;)
 
reklama
A ja bede miala 3 bobaska :) Moze uda sie i bedzie dziewczynka :D ale nie tak odrazu,najpierw dzieciaki do szkoly wysle.

Wypilam wlasnie 3 szklanki mleka na zgage ale nic nie pomaga :/
 
Do góry