reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ból posladka nogi i pleców może wskazywać na rwe kulszowa.dziecko uciska nerw i o problem gotowy.mnie też bolą biodra i kość ogonowa.i nie ma znaczenia czy leżę,chodze czy skacze ;-) z tym skakaniem mnie poniosło bo od ziemi już sie nie odrywam niestety:-p
 
reklama
Bluelovie..w poprzednich ciążach miałam domowe przedszkole u siebie w domu ale pracowałam po 12hwiec od 1,5roku robię to co robię :) mniej godzin a finansowo nawet lepiej czasem wychodzi...nie spieszę sie w swojej pracy,często przysiadam sobie :)
 
Nie badał ...ale sama poproszę dla własnego spokoju...w sumie ogólnie czuje sie bardzo dobrze ..cos tam czasem zaboli mnie na dole ale w prawie 30tyg spodziewam sie rożnych dolegliwości
 
u mnie to na pewno nie rwa, dzwoniłam do lekarza, ale raczej mnie uspokoił , że to w tym tygodniu normalne. W każdym razie narazie leżę i stosuje taką metodę na ból, jak do jutra nie przejdzie to jutro spróbuje nowej metody - rozchodzenie i rozćwiczenie...
 
marzenka ja też sobie tak mówię jak chodzę w pracy, ze to nawet dobrze bo przynajmniej się jeszcze ruszam, a jakbym w domu była to znając siebie, zaleglabym w łóżku :) rozumiem Cię doskonale, ze chcesz wesprzeć męża w utrzymaniu domu.. ja tez z tego powodu wrócę po macierzyńskim, a przynajmniej taki mam plan.
 
Mnie też czasami bolał pośladek, ale wczoraj to już ledwo chodziłam, marciosz, polecam rozchodzenie, mi pomogło, jeszcze rano mnie bolało, potem pół dnia latałam po mieście i ból się zmniejszał, a teraz nie czuję już nic :)

Wizyta w czwartek, już sie nie mogę doczekać,a jutro pierwszy dzień w szkole rodzenia :D

Dziewczyny puszczacie swoim maleństwom muzykę? Synek wczoraj późnym wieczorem kopał niesamowicie, puściłam mu kołysanki, 20 min i chyba zasnął :rolleyes: obudził się dopiero jak mąż z nocki wrócił, jak go usłyszał to od razu szaleć zaczął, więc prawie cała noc przespana :happy:
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Słuchajcie, mam do Was pytanie. Od kilku dni pobolewa mnie krocze, raczej w okolicach przy pośladkach niż spojenia łonowego. Jest to lekki ból przypominający zakwasy, boli gdy podnoszę nogi wysoko ( np przy wchodzeniu na schody, gdy siedzę w aucie i musze zmienić pedały, gdy chce się przekręcić na bok i muszę przy tym unieść nogę, tak jakby napinanie się przy podnoszeniu nóg powodowało ten ból. Nie miałam takich dolegliwości w pierwszej ciąży, swoją wizytę mam dopiero 27 stycznia...Czy któraś z Was odczuwa coś takiego? Czy myślicie, że to jakieś więzadła , czy mam zacząć się niepokoić? Naczytałam się o rozejściu spojenia, ale mnie nie boli w tym miejscu, jak przyciskam kości łonowe też nie czuję bólu...sama nie wiem...
Marciosz ja mam coś podobnego. I to już od jakiegoś czasu. Odczuwam to jakby mnie ktoś skopal w krocze albo właśnie zakwasy. Zhlaszalam ostatnio ginowi Ale nie stwierdził nic niepokojącego. Raczej to od coraz większej macicy uciskajacej na krocze. W pierwszej ciazy tez tego nie mialam.
 
Do góry