reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dzielne dziewczynki jestescie z ta praca:)
A mi dzis krew poszla z nosa, tak raptownie. Usiadlam i ledwo zdarzylam przyloxyc reke do nosa a tu cala w krwi wiec pedem do lazienki nad zlew. Z 10 min mi lecialo dosc mocno i przeszlo nagle. Nie wiem o co chodzi. I brzuch mnie znow pobolewa. Oby do czwartku
 
reklama
Kitki ja koło 16tyg miałam krew z nosa. Mi lekarka mówiła ze w ciazy to normalne a zwlaszcza 2 i 3 trymestr, im pózniej tym bardziej naczynka sa bardziej ukrwione. Dzisiaj tez plackiem leżę bo mnie kłują jajniki :/ i wiesz ten HENIO to tak z nudy [emoji182]
 
Infini ale słodko! wow, mój mały chyba tak nie reaguje albo ja tego nie zauważam :) co do muzyki to my mu śpiewamy piosenkę, którą sami wymyślilismy :) a piosenek nie puszczam.

kitki ja tez czytalam, ze to normalne w ciąży :) mamy więcej krwi i naczynia są bardzo ukrwione, bardzo latwo o pęknięcie malenkiego naczynka, ktore powoduje potok krwi bo naprawdę duzo jej mamy w sobie teraz.
 
objętość krwi w ciąży rośnie powoduje to też progesteron Kitki ty dodatkowo bierzesz więc nic dziwnego mi tak samo odkąd biorę to często z nosa się puści tylko może aż 10min nie leci... i też dziąsła zaczęły krwawić dokładnie od tego momentu co go zażywam... w dodatku mięśnie są rozleniwione bo on ma hamować skurcze tak samo macicy jak i innych mięśni więc ja przez to miewam też zgagę i refluks- żołądek też mięsień i tak samo nie pracuje tak dobrze i muszę jeść malutkie porcje i nie kłaść się po jedzeniu żeby tego uniknąć, to wszystko wyczytałam bo takie zaczęłam mieć problemy od niego, a wam dziewczyny które zażywacie nic się takiego wcześniej nie działo? bo ja to od razu czułam różnicę...
 
Oooo Martita ja mam juz tak miękkie włosie w szczoteczce a po umyciu wyglądam jak zombi.
Renia ja nie zauważyłam zmian po luteinie tylko głowa mnie strasznie bolała na początku.
 
a mi się zaczyna faza jak w 1 trymestrze...zmeczona jestem w kółko bym spała.... słaba jestem.... i ciężko mi....
 
reklama
Ja też czesciej zmeczona jestem i znudzona tym siedzeniem w domu. Czasem wyjdę gdzieś na spacer ale teraz po tym śniegu to dwa razy szybciej się męczę :hmm:a od siedzenia.na tyłku to kość ogonowa boli. Już nie wiem co mam robić całymi dniami, najchętniej to bym spała.
Chcialam zapisać się na szkołę rodzenia dziś to okazało się że nie mam pozwolenia od gin więc jutro chyba podjade do niej bo nie chce czekać do lutego z zapisaniem bo czasem nie zdążę pójść na żadne zajęcia :oo:
 
Do góry