reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Wiecie jaki ja dzis miałam sen... przed pójściem spać czytałam o chlopcu chorym na eb, pecherzowe oddzielanie sie naskórka i snilo mi się ze musiałam córce obciąć dwa najmniejsze palce i to sama. Wstalam cala mokra i wiecie jak ja tez paluszki z rana calowalam...
 
reklama
Mam jak renia spie jak dziecko. Siu siu mnie tylko budzi ale wracam cyk i śpię dalej

Kitki mysle ze kazda z nas sie martwi roznymi rzeczami i Twoje czarnowidztwo nie jest odosobnione swoja droga walcz o ta wizytę...

Aniu my mamy te wizyty zawsze blisko siebie ja mam jutro. I czemu masz isc do szpitala?? Z tego co pamietam to Ty ta szyjke masz w znacznie lepszej formie niz ja mimi ze jestes w blizniaczej ciazy. No chyba ze cos innego nie gra
 
Ja bym mogla spać bez ograniczeń, w pierwszej ciąży to w ogóle miałam super bo spalam do 11, teraz musze córkę do przedszkola zawieść to juz nie ma tak dobrze :) nie wiem jak ja będę wstawać w nocy do karmienia, hehehe

Drobi czy Ty kiedys pisalas, ze masz kogoś kto rodzil niedawno na Inflanckiej? Pytam bo chciałabym wiedzieć czy cos sie zmienilo w kwestii rzeczy potrzebnych do szpitala, czyli ze trzeba miec wszystko i tego ze dzieci nie myja po porodzie? Chciałam wejść na stronie ale od dłuższego czasu jest w przebudowie...
 
Kochane dziś w nocy obudziłam sie i poczułam Ze regularnie brzuch mi twardnieje i puszcza,przy tym bolesność jak na okres...w odstępach 1-2min..trwało to dość długo jakieś 40min...potem usnęłam...kurde ale sie przestraszyłam....czy to te skorcZe Braxton hicks? Moze to po sexie?nie było szaleństw,,bardzo spokojnie ..ale moE to przez nasienie ?29tydz u nas ..
 
Marzenka ja mysle ze to wlasnie od nasienia bo ja tez mam to samo i dodatkowo pozniej mnie wszystko w srodku boli. W poprzednich ciazach mialam to samo ;/
 
Bluelovie..moj maż w tej ciąży to boi sie do mnie dotknąć ..a wczoraj naprawde było spokojnie bardzo...czułam lekki dyskomfort i ciasnosc w środku....chyba malutki jest nisko bardzo...teraz nie boli ale czasem brzuch twardnieje ..kurde nie chce wyladowac na porodówce 2mc przed terminem..moja koleżanka po sexie tydzień temu dostała regularne skurcze i musieli jej zatrzymać kroplowkami...wyglądało na to ze urodzi jest w 32 tydz u niej...tym bardziej stracha mialam
 
mnie rano znów pobolewał krzyż .. tak jakby krocze coś jak na okres ale trochę inaczej ... No właśnie tak się zastanawiam bo poprzednio przy ciążach tak nie miałam ...a tu co jakiś czas takie doznania ... hmmm moja szyjka tez płata figle więc co wizyta to mam stres w jakim stanie jest ... teraz w czwartek wizyta no i mi mąż odbierze wyniki w środę bo ja już nie idę żeby nie łapać tych zajęcy :p
 
idę dziś na wizytę do ginekologa... miałam iść w srode , ale robie te praktyki i mi nie pasuje... a chce jak najszybciej je skonczyć... też mnie brzuch ostatnio dziwnie boli czasami mam taki bol ze sie nie moge wyprostować....jakby skórcz
 
reklama
Dziewczyny bo sperma jest dobra na wywolanie skurczy. Nie na darmo przed porodem lekarze zalecaja 3xS czyli spacer schody i sex:D my uzywamy prezerwatyw najczesciej. Tez wole bez ale wtedy zawsze mnie pozniej brzuch boli. Takze polecam seksik z prezerwatywa i powinno byc ok
 
Do góry