reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny z innej beczki, moze juz pytalam, ale wiele jest na etapie remontów, jakie farby do ścian polecacie? Chciałabym żeby dali sie z nich w przyszlosci kredki zetrzec ;) koleżanka mi magnat doradzila ale sama nie wiem, a jutro prawdopodobnie będziemy kupować.
 
Bluelovi taki typ. Ma niespokojny sen. Poza tym miałą obniżone napięcie i to moze też być z tym związane. One też nigdy nie jest zmęczona wiec jej sen niepotrzebny. Ale ja podobnie spałam więc chyba po mnie. A jak już zrobiłą się wieksza to siusiu, piciu, a to chora albo temeraturę ma wysoką i się budzi. Jak nie urok to....

Martita - co do farb moim zdaniem magnat jest paskudny, matowy i są smugi po wytarciu jakiejs plamy. Ja polecam Tikurille z lekkim połyskiem - szoruję ostrą gąbką i nic się z nią nie dzieje. Podobno farby Bekers i Flugger (chyba tak to się pisze) róznież sa bardzo dobre.
 
hey!
ja dzis bylam na emergancy w szpitalu. od dwoch dni czułam jakby wyciek wód. poszłam sie upewnic czy wszystko ok.czekam na wyniki. pobrali jakis wymazy i tyle. ale doktor stwierdził ze to raczej nie wody, upławy. szyjka bardzo długa i zamknieta. najgorsze było to ze przyszly dwie młode lekarki, które 2 razy próbowały włożyć wziewnik, masakra myslałam ze wybuchne z bólu. po 10 min prób stwierdziły ze zawolaja lekarza starszego doswiadczeniem. ja juz powiedziałam ze nie chce zeby mi robił badanie bo juz wszystko mnie boli, no ale przekonał ze musi to zrobic. posłuchalismy serduszka i musze czekac.
 
Aniabuu mysle ze to uplawy u mnie ostatnio bylo to samo trzymaj sie i dawaj znac ;*

Klaczek rozumiem no niestety jedne dzieci sa bardziej wyrozumiale inne mniej ;) wyrosnie :)
moj wojtus jest tez okropny :)
 
reklama
Do góry