reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
MiLady - jeszxze raz gratuluje a ciotke miej gleboko w d...ie:p teraz czekaja cie te wszystkie formalnosci urzedowe bankowe i pracowe:D
 
Renia ja takich nie miałam w pierwszej ciąży też dopiero przed porodem co do sił to ja też mam ich teraz mniej a córcia szaleje chce tańczyć i skakać a ja szybko się męczę bolą mnie plecy ledwo daje rade :p
Kitki dobrze ze odpoczywasz :-D korzystaj :-D
Milady super ze się wszystko udało, a ciotka się w ogóle nie przejmuj ;-) i jeszcze raz dużo szczęścia i miłości :-)
Bluelovi i dobrze :-D
Dzisiaj większość z nas leniwy dzień miała my byliśmy na mszy i później koleżanka siedziała u mnie i w sumie też odpoczywalam :-) jutro w planach mam zakupy :-)
 
Miladyy sto lat dla Was :)

Mi brzuch twardnieje tylko jak się najem i napije więc to chyba nie twardnienia :) I od paru dni też nie miałam skurczy jak na okres.

Ja jestem wykończona weekendem, bo Laura daje tak do wiwatu, nie chce spać w nocy, nie chce spać w dzień, omarudzona strasznie cały czas na mnie wisi i nie mogę nic zrobić. Mąż w domu ale chybabym wolała, żeby wrócił do tej roboty bo leży z tą nogą złamaną i co chwilę muszę mu coś podawać, a Laura z rykiem za mną. No wykończą mnie we dwójkę... dobrze że chociaż synek w brzuchu jeszcze mnie nie zamęcza :) Nawet chwili spokoju nie mam żeby na kompa usiąść.
 
Schauma wiem co przerywasz u nas przy tych zabkach mała tak robila ale już jest poprawa, przebily się wszystkie, ostatni na dniach i od razu humor lepszy ma i mniej się budzi w nocy widać że już ją nie męczą. U was na pewno będzie poprawa :-)
 
To teraz ja. ... noc miałam do duszy ... przypadkiem odkryłam czyszczac wcxoraj pocztę ze " kupiłam laptopa Lenovo z allegro " :szok: mój syn bawił się telefonem moim i dokonał zakupu . Jestem w trakcie odkrecania tego. Wracajac z dzieciakami z sanek .. dziś jeszcze złapałam 1 wszego zajaca na chodniku totalnie zasypanym śniegiem a pod nim lod . Upadlam na kolano na ten lod brzuch chronilam przed upadkiem. Takze dziewczyny uważać. Na koniec cis o nastolatkach moja gwiazda sie obudxila ze na jutro trzeba zrobic portret z plastyki ( wlasnie sie robi ) jutro tez jest sprawdzian z lektury ( ona ja czyta ... jeszcze 160 str przed nia ) .. sil mi brak a jak matka gada to się słucha jednym uchem i sie wypuszcza :crazy: ... Oby mala byla grzeczna. .... no jak da i ta w kosc to ha chyba uciekne :p
 
Klaudyna już na trójkach widzę u niej te białe kreseczki więc mam nadzieję, że niedługo u nas też się przebiją i jakoś to dalej będzie :)

Mikulinka, no ja może jednak wolę to ząbkowanie :-D
 
reklama
Do góry