reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Meldujemy się z nowym statusem i nazwiskiem :D Impreza udana do północy tak jak miało być, Mała Mi niestety dała mi popalić i od 22 nad wc wisiałam :( Lub ze stresu, była nas garstka bo 30 osób z dziećmi, ale kościółek piękny :)
Oczywiście nie obyło się bez "jaj" o 22 zadzwoniła wstawiona moja ciotka, która z fb dowiedziała się o ślubie, najpierw udając głupa, że nic nie wie, a potem z pretensją, że "ciotki na wesele nie zaprosiłam" zepsuła mi humor na resztę wieczora.
 
Milady to super :)))/a ciotkom sie nke przejmuj :*****

A ja dzis pol dnia z synkiem przespalam jakis niemrawy byl i chcialo mu sie spac a corvia miala nocke u tesciow wiec tak jak kitki mialam dzien lenia :)))
 
Miladyyy super że wszystko się udało. Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :biggrin2:
A ciotką zupełnie się nie przejmuj. Nie dziwię się czemu jej nie zaprosiliście, ma kobieta tupet.
 
Miladyyy nie przejmuj się ciotką, szkoda ze nie olalas jej tekstow na weselu i spaprała Ci humor przez to.. Ale grunt ze cala reszta się udała :) jeszcze raz gratuluję :*

u wszystkich mile, rodzinne niedziele, a ja już zaczęłam mój tydzień pracujący ;)
wczoraj położyli tapetę u nas w sypialni!!! pięknie wyszło, normalnie jestem zachwycona :D dziś tapetuja u małego w pokoju :) zobaczę wieczorem jak im poszło, ale się cieszę! :D
 
Milady i po wszystkim dobrze ze tobie było dobrze a głupia ciotka sie nie przejmuj. Moja ciotka id 5 lat obrażona bo jej nie zaprosiłam ;)
 
Milady wszystkiego dobrego i dużo miłości :) Super że wszystko się udało. :-)

Leniwa niedziela dopadła wszystkich :-) My dopiero na obiad wyszliśmy z łóżka lecz tylko szybka kawka u moich rodziców i znów leżymy. Jutro idę do fryzjera poprawić sobie humor, może się uda :-)
 
reklama
Lusinda a co tam niemiłego się u Ciebie dzieje jeśli można zapytać i nie jest to tajemnicą?
Czemu ostatnio masz takie kiepskie dni i humor?
Ja dzisiaj kiepsko się czuję, jestem jakaś przemęczona i zimno mi, dlatego siedzę przed telewizorem pod kocykiem i piję cieplą herbatkę
:-( :(
 
Do góry