reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Hej Kobiety :)
A mnie chyba bierze ciążowa bezsennosc... Normalnie budzilam się dzisiaj co chwilę. Mała też mnie pokopuje w nocy ale to takie ze spokojnie moglabym spac. Najbardziej niepokoi mnie fakt ze boli mnie w jednym miejscu troszeczkę nad pepkiem bardziej po prawo. I taki to dziwny ból mało ostry ale ciągle odczuwalny. Chyba ze to skora mi się w tym miejscu rozciaga?
 
Renia no jak więcej się robi to twardnieje a te nasze bóle to pewnie skurcze przepowiadajace tylko ze jak się pojawiają to stresuja
Ja na razie spać mogę ale to dlatego że córcia budzi mnie w nocy i wcześnie wstaje więc jak mam spać to śpię bo nie wiadomo nigdy jak długo ;-)
A może cię boli jak maleństwo sie rozciaga?
 
Moj synuś ostatno jakiś leniwy i mało kopie, moze ewentualnie.się troszkę powierci ale bardzo delikatnie. Może przeczuwa że ostatnio chodzę poddenerwowana i ciągle chce mi się ryczec dlatego sie mniej rusza.
Ostatnio też brzuch pobolewa mnie kilka razy dziennie ale zazwyczaj samo przechodzi dosyć szybko więc jakoś specjalnie się tym nie denerwuje tylko wtedy kładę się żeby odpocząć.

Dzisiaj.planów brak, jakoś nie mam ochoty nigdzie się ruszać ale jeszcze się okaże, może jakiś spacer....
 
Klaudynaa no stresuje zwłaszcza że w 1 ciąży takie bóle to miałam już przy porodzie a wcześniej nie od delikatnych się zaczęło a potem nasilało ale jak już pojechałam do tego lekarz w poniedziałek to się uspokoiłam :)
Co do planów mąż właśnie zabrał syna na spacer a ja odpoczywam, wczoraj był w pracy a my przy sobocie sami to powiem wam że to już nie na moje siły w tym stanie :D Jest grzeczny ale tyle co ma pomysłów i enErgii to ja nie nadążam :) Gotować nie muszę bo jedziemy do restauracji ale chcę upiec bułki orkiszowe i teraz siedzę czy w ogóle mi ciasto wyrośnie bo myślałam że jak dałam drożdże suszone to nie muszę grzać mleka :D A chyba jednak powinnam i zobaczymy co z tego w ogóle będzie :)
 
I jak sie witam jeszcze z lozka :oops: corka u dziadkow to filmy wczoraj ogladalismy. Poszlam spac ok 1 ale maly mnie w nocy okopywal tak ze mnie obudzil o 4.30. Pozniej sie tluklam prawie do 6 i przysnelam. Wstalam przed 9 zjedlusmy jajeczniczke ze szczypiorkiem i jeszcze jeden film na kompie obejrzelusmy. No i chyba w koncu czas tylek podniesc;) a maly dalej buszuje z przerwami. Ale brzuch nie boli tak jak wxzoraj wiec chyba wytrzymam do czwartkowej wizyty
 
Dzień dobry :)

Mi brzuch robi się twardy najczęściej w nocy jak mam pełny pęcherz. Ale pójdę do toalety i po chwili przechodzi... Nie bardzo potrafię jeszcze rozróżnić twardnien od wypinania.

Kitki bardzo dobrze ze odpoczywasz skoro wczoraj Cię bolało. Przysługuje Ci dzień leniucha :))

Mnie dziś mąż zabrał na śniadanko na mieście i tak się objadlam ze czuje ze mi skóra na brzuchu zaraz trzasnie :p ale takie dobre było ze się nie mogłam powstrzymać. Reszta dnia to już leniuchowanie bo pogoda straszna i gololedz na chodnikach
 
U nas tez gololedz. Mielismy jechac na spacer nad jeziorko i na obiad do naszej ulubionej restauracji ale jak maz wczoeaj zaprowadzil corke do tesciow to zaproponowali zebysmy dzis przyszli do nich na obiad i wtedy mala zabierzemy. I maz sie zgodzil bo glupio bylo odmowic. Mi tam rybka wazne ze nie gotuje;)
Mamy tak ustalone ze w nd nie gotuje wiec najczesciej jemy na miescie albo u rodzicow jesli nas zaprosza. Takze w nd mamy wychodne zawsze
 
My teraz tez przeważnie w niedziele jemy u tesciow ;) zrzesza w tygodniu tez nam obiadki podsyła. A dzisiaj w domu czekamy na kolęde [emoji13]
 
reklama
Do góry