reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny ja mam tak samo. Czasami czuję z jednej strony dużą twardość, ale domyślam się że to mały, bo z drugiej strony mam tak jakby pustkę. A jak pomasuję to zgrubienie, to maluch zaraz przechodzi na środek :blink:


Tusia nie nakręcaj się kochana, na pewno wszystko jest OK. Poniedziałek już zaraz i na pewno po wizycie będziesz spokojna i szczęśliwa :-) :)
 
Dzis jak na razie brzuch mnie nie boli od wieczora ale maly albo gra w pilke albo jakis boks trenuje u mnie w brzuchu. W nocy w z przerwami szalal. Dzis rano juz tez. Albo sie obrocil i poprostu mocniej go czuje bo wczesniej to slabiutko przrz lozysko i moze nie jestem poprostu przyzwyczajona do takich wygibasow
 
Kitki dobrze że dzisiaj już lepiej.

Ja w nocy ostatnio nie mogę spać przez małego bo niezależnie na który bok się przewrócę, to mały mnie kopie. Każe mi spać tylko na plecach, ale tak się nie da przez całą noc. W nocy wpadłam na świetny pomysł i pod brzuch, w zależności na którą stronę się położyłam, podłożyłam sobie podgłowek (taką podłużną poduszkę) i mały już nie kopał. Teraz będę już do końca spać z podgłowkiem pid brzuchem:-D
:-( :(
 
Kitki tak zle i tak nie dobrze. U mnie na odwrót. Mala byla ruchliwa i przez dwa dni jak byla ospala to myslalam ze osiwieje
I dzis pierwszy raz tez mnie lekko brzuch ciagnie. Nie jest to przykemne uczucie:blink:
 
Ale mam do czytania ;)
Milady jak po wielkim dniu? ;D pewnie jeszcze ma noc poślubna [emoji173]️
Tusia wszystko jest dobrze napewno. Ja trz jednego dnia miałam objawy i innego nic nie czułam :*

Ja do dzisiaj nie wiem czy to twardnienie brzucha czy wypinanie dzieci ;/ chyba ze wypnie sie jedno to wtedy wiem ;)
Kitki ja jeden dzień tez miałam taki bol brzucha i na drugi dzień przeszło. Taki dnie beda nam sie zdarzać pewnie choć ja tez druga ciąża a panikuje ;)
Beata tez tak mam ze jak leżę teraz bokiem na brzuchu to mnie kopia w nocy. Jak brzuch mam w powietrzu ;) tzn poduszkę podkładam to sie uspakajają ;)
Ja juz ciagnieciemi brzucha chyba sie nie przejmuje. Ciągnie mnie juz od 16tyg i wszystko jest dobrze. Tłumacze sobie tym ze mam dwa razy większe obciążenie i to dlatego. Sweetka jesteśmy coraz bliżej i rozwiązania i myśle ze bedzie ciagnąć coraz bardziej :*
 
Renia ja też to odróżniam jak córcia to w jedym miejscu jak twrdnienie to cały brzuch się napina
Mnie dziś na razie brzuch nie bolał, ale muszę po prostu uważać i nie przesadzać z pracą w domu
 
reklama
Mnie boli codziennie ale poboli chwile- kilka minut i przestaje i tak kilka razy- może ze 4 razy dziennie ale to nie jest silny ból. ..
 
Do góry