reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Sweetka mam ten sam problem z Ikeą w Krakowie...

Kitki a ruchy małego nie są jakoś gwałtowniejsze niż zwykle?

Moja mała dziś strasznie spokojna, tez się momentami denerwuje bo prawie w ogóle nie czuje ruchów. Ale to może dlatego że biegam od rana. Teraz juz się wyłożyłam i nie wstaje z kanapy.

Co do ubranek to mi nawet next albo gap nie wpadł do głowy :) ja tak standardowo smyk i nie pomyślałam nawet ze w takich "dorosłych " markach warto zerknąć :)
 
reklama
Czasami myślę, ze i pogoda ma wpływ.bo jak my jesteśmy "klapnięte" to i maluchy mają gorsze dni i jakoś się im brykać w brzuchach nie chce.ja mam metodę na moją córkę i jak za długo się nie wierci zjadam cukierka albo pije sok pomarańczowy ;) zawsze się budzi :p może to mało rozsądne ale działa na moją bujną wyobraźnię. dzisiaj za to dostałam takiego kopa w pępek, że aż przysiadłam.
 
Milady mam nadzieje ze ten dzien jest dla cb wyjatkowy :)))!!!


Tusia nie wkrecaj sie wszystko napewno jest ok :*

Ja za to nigdy nie mialam problemu z rozem uwielbiam go i ja i moja corka ale nasza garderoba jest bardzo zroznicowana :))

Milka ja tez nie kupuje nic do wozka zadnej poduszki ani nic moja gondola jest bardzo miekka ;) ani ceratek nigdy nie uzywalam jefynie to w lato jak moja cora byla malutka to miala wylozona pieluszka flanelowa wrazie ulania no i tak milej miala w samym bodziaku lezac :)

Avanti witaj co tak pozno dolaczasz ? ;))

Kitki i jak te bole twoje ??
 
Avanti witaj :-)
Milka lepiej kup coś w stylu podkładu wrazie gdy malenstwu przeleci albo się uleje albo ja np czasami przewijają córcie w wózku jak nie było innej możliwości i taki podkład wtedy się sprawdzał

Byłam w hm i nic nie było ehh pojutrze jadę do innego może coś znajdę, na pocieszenie byłam w McDonald's :p teraz szukam łóżeczka dla córeczki :-) co do kolorów to ja lubię róż i fiolet i córcia ma dużo takich ciuszków :-) ale ja dużo ciuszków dostałam i kolory mam wszystkie :p
Kitki to ból jak u mnie rano mnie tak z 30 min bolało i później spokój i to chyba skurcze przepowiadajace właśnie ale jak to trwa dłużej to może jedz sprawdzić, jak teraz się czujesz?
 
Po nospie bole przeszly te @ ale maly kopie i czasami mi twardnieje brzuch ale na chwilke i puszcza. Nie wiem czy to twardnienie czy wypychanie.
Poza tym nic sie nie dzieje. Ogladamy z mezem siatkowke
 
Kitki ja dokładnie tak samo mam...czasem mam taka gule z jednej strony i zaraz puszcza ..to malutki sie rozpycha ...chyba pupinke mamci wystawia na pokaz;)
 
Tusia...kochana nie myśl o najgorszym....doskonale cię rozumiem i twoj niepokój...ale nie moze ciagle być zle ....tym razem bedzie dobrze ...moze to jednodniowe lepsze samopoczucie ..daj koniecznie znac po poniedziałkowej wizycie
 
reklama
Do góry