reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Drobi tak, powoli ku końcowi! :D ogromnie się cieszę :D właśnie szukam inspiracji na salon ;)

klaczek jesli gin kontroluje puls i mówi, ze ok to znaczy, ze ok :) nie martw się :)

ja z jednej strony nie mogę doczekać się małego, a z drugiej chcę jeszcze nacieszyć się brzuszkiem i kopniaczkami :)
 
USG miałam dziś, maszyna pokazuje, że to 24t4d,a pomiary wahają się od 23t1d/brzuszek/ do 25t5d/kość udowa/
Niby różnice do dwóch tygodni są w porządku, ale trochę się niepokoję. No i duuuże to moje dziecko mi się wydaje:oo2:
Milka, a gdzie szukasz inspiracji?
Ja mam podobnie- z jednej strony już bym chciała tulić Malucha, z drugiej-bardzo mnie cieszy to, co odczuwam teraz:)
 
Ostatnia edycja:
Drobi teraz na dobrzemieszkaj.pl ale ogólnie to googluje "salon inspiracje" i klikam we wszystko co się pojawia :D
 
Ja juz bym chciała mieć moja królewne przy sobie.7 mc a mnie już jest ciężko z brzuchem.
Dzisiaj strasznie boli mnie głowa i zastanawiam sie czy to po glukozie.mierzylam cisnienie i mam 106/56 puls 93.
 
Drobi to dziwne bo skoro usg wylicza wage z pomiarow dziecka i wychodzi az tyle :0 gin nic nie mowil ze duza dzidzia sie szykuje ??

Ja to ta wage z usg traktoje z przymrozeniem oka jak bylam 3 tygodnie przed porodem na izbie to moj maly niby mial wage 2400 wedlug sprzetu trzytygodnie pozniej ( dzien przed porodem ) usg wykazywalo 3700kg a maly na nastepny dzien sie urodzil 4200 wiec nie mozliwe zeby w trzy tygodnie urosl 1800:errr::errr:

A wy w poprzednich ciazach jakie mialyscie hece wagowe?? ;)
 
reklama
Mówił, że ładnie przybiera na wadze i że wszystkie pomiary są prawidłowe dla wieku ciąży. A mały przytyl trochę ponad 500 g w dwa tygodnie. Przycisnę lekarza przy następnej wizycie, myślę też o badaniu u innego lekarza tak dla porównania.
No i tak jak mówisz Bluelovi, usg często się myli w określaniu wagi dziecka.
Mnie bardziej martwi mały obwód brzuszka względem pozostałych pomiarów dlatego raczej zdecyduję się na konsultację z drugim lekarzem.
 
Do góry