reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Moja maluda rusza się na dole.... Dzisiaj siostra przywiozła mi przewijak i sobie go odświeżyłam... jutro jadę na zakupy kupię na ten stojący przewijak taki zwykły przewijak... już się nie mogę doczekać tego zakupowego szalenstwa...
 
reklama
Ja tez ostatnio mam wodniste uplawy i do tego jakies pieczenie :(
A ruchy czuje wysokona wysokosci pepka i pod zebrami. Czasem w dole ale czesciej kopniaczki wyzej
 
ja tez mam wodniste upławy. w szpitalu powiedzieli ze to normalne..

a dzis czuje ruchy ale duzo słabiej niz zwykle... tez tak macie?? martwie sie
 
Beatka oj tak, juz niedługo :) jak się przeniesiemy to będą pracować nad łazienką i parterem, trochę mnie przeraża to ze tam będę podczas dalszego remontu, ale w sumie to kwestia kilku tygodni.

ania taak, Walentynki juz u siebie :D

marzenka, ania ten ból to pewnie dlatego, ze juz daleko w ciąży jesteśmy i wszystko się przygotowuje tam na dole do porodu - tak mi powiedziała położna na poniedziałkowej wizycie w odpowiedzi na moje bóle.

polianna ja czuję kopniaki i uderzenia na całej wielkości brzucha. ale od kilku dni mam wrażenie, ze mały obrócił się główką w dół bo w okolicy spojenia czuję takie delikatne smyranie, jakby mnie rączka glaskal, a nad pępkiem i po bokach pępka to takie konkretne kopniaki :D i właśnie na tej wysokości czuję zgrubienie, takie twarde miejsce, jakby dupeczka albo plecki?

bluelovi super, ze jestes w domu! i co Ci przepisali na tego zylaka? nie miałam pojęcia, ze zylak może na wardze wyjść :szok: synek to juz konkret facet z taką wagą! :)

sweetka ja czasami czuję ruchy od rana do nocy z małymi przerwami, ale jest dzien, ze maly kopnie raz, dwa razy i tyle. uspokajam się detektorem. ale nie martw się, położna mówiła mi ze to normalne, ze dzidzie mają bierniejsze i aktywniejsze dni :)
 
Wszystkie mamy te same dolegliwości 3trymestru..spokojniejsza jestem :) nasze malusZki upodobały sobie dolna cześć brzuszków :)im bliżej porodu tym bardziej czekam na moje bobo :)juz sie nie mogę doczekać zeby go wytulic i wycałować :)!
 
Renia ja też nie kupuje nowego materaca. Tamten jest w stanie idealnym.
Trochę mnie zmartwilyscie tym pulsem. Ja 100 to bez ciazy mam. Ale gin jak mi mierzy to mowi ze ok. Ale nie wiem ile mam.
Bluelovi ale duży ten twój synek. Chyba siatkarz albo koszykarz z długimi nogami rośnie.
 
reklama
Kitki, Alunia, dlatego napisałam, że już się zacznę rozglądać za nowym:) Tylko muszę podpytać koleżankę o dokładne wymiary łóżeczka. W sumie od ponad 2 miesięcy mi je przywozi, a zależało jej na czasie więc nie wiem, czy za całym łóżeczkiem się nie rozejrzeć ;)
Bluelovi u mnie 24t4d i mały waży 1007 g, długość kości udowej też wyprzedza/wychodzi 25t5d/, ale myślę, że po tatusiu będzie wysoki :) Bardziej mnie martwi, że brzuszek mniejszy 2 tygodnie od główki /HC 25t1d, AC 23t1d/
ale lekarz mówi, że wszystko jest OK.
Ja kopniaki czuję raczej nisko, pod pępkiem i zazwyczaj po bokach.
Sweetka, zdarza się, że czuję słabiej, myślę, że to kwestia ułożenia malucha, nie martw się, ale obserwuj.
Milka, czyli powoli ku końcowi! Jeszcze chwila i wszystko będziecie mieć zrobione:-D
 
Do góry