reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Bluelovi uff dobrze ze sprawdziłas szkoda nerwów a teraz możesz spać spokojnie :)
Milka super, 3 tygodnie szybko zleca :)
Justa ja tez mam takko po synu warrior teraz mi się co prawda nowy podoba jakis takko movie city czy coś takiego no ale nie będę przecież nowego kupować jak specjalnie trzymałam i generalnie jestem z niego zadowolona :D
Co do samopoczucia u mnie ok no jest brzuch większy to czasem trochę ciężej przy niektorych czynnosciach ale to jeszcze ok bo wiem ze będzie gorzej :D poza tym bez jakis gorszych dolegliwości, ciśnienie czuje od paru dni niższe ale to mówią w prognozach ze teraz to tak ogólnie niskie jest.
 
reklama
Bluelovi myśle ze nie ma czym sie martwić. Maluszek duży juz ;) upławy to ja tez mam teraz takie wodniste.
Polianna ja czuje wszędzie i koło żołądka i nisko na dole gmerają ;)
Justa ale super że parka ;) u mnie dwóch chłopaków. Ale córeczkę jyz mam :p co do spodni to ja tylko kupowałam w hm jeansy i leginsy.
 
Wy to się umiałyscie dziewczyny ustawić :) hehe
Ruchy czuje w górze i po bokach.
A materac ja zostawiam, rozmawiałam z koleżankami w tym z fizjoterapeutka ona powiedziała ze dla niej gryka i kokos były naturalne i dla synów taki miała, nowości wchodzą na rynek co chwile, u niej spali jeden po drugim u innych koleżanek tez. Oczywiście nic nikomu nie sugeruje :) Ale ja osobiscie nie będę nowego kupować skoro mam w domu dobry :)
 
Bluelovi dobrze ze okazalo sie to.niegroźne. maluszek juz sporych rozmiarów:-) :) a roznica pewnie się jescze trochę wyrówna..

Ruchy maluszka czuje naprawdę w roznych miejscach i czasem na dole a czasem po bokach. Nad pepkiem czasem wystaje mi jakas gulka.
 
Dzisiaj po raz pierwszy ustapiono mi miejsca w tramwaju :-) czyli moje obawy sie potwierdzaja..jestem słoniem :p

Raczej slonica ;) :D mi na razie jeszcE nikt nie ustapil raczej glowy odwracaja ale ja rzadko jezdze autobusami wiec moze dlatego jeszcze nie trafilam na ludzi bez wady wzroku ;)

Alexia - ja cie nie namawiam zrobisz jak uwazasz :)

Polianna - ja tez czuje synka na samym dole b nisko
 
Bluelovi bardzo dobrze że pojechałaś na ip. Przynajmniej masz teraz spokojną głowę i wiesz że z maluszkiem wszystko ok. Ja też ostatnio zauważyłam u siebie więcej wodnistych upławów.

Dziewczyny ja również czuję maluszka bardzo nisko.
 
Ufff blulovie, dobrze ze wszystko ok :-)
Moja mala tez ma kosc udowa dluzsza, poprostu dlugie nogi ;-)
Czasami tez mam takie wodniste uplawy, rzadko ale czasam sie zdarzy.

Ja czuje mala głownie po bokach, na wysokosci pępka. Ale smyranie po pecherzu tez lubi, w przeciwienstwie do mnie.
 
reklama
Bluelovi mam nadzieję, że wszystko jest ok. Wszystkie czekamy na wieści od Ciebie.

Dziewczyny a ja dziś zamiast do pracy jechać to leżę cały dzień w łóżku. Od kilku dni tak mi serce mocno bije. Puls wtedy mam powyżej 100. Jak nie problem z ciśnieniem to teraz z pulsem. Czytałam właśnie na necie, że w ciazy to normalne.... hmmmm i tak się boję. Dla mnie najgorszy trymestr. :-(

Alexia u mnie wysoki puls to normalne. W pierwszej ciazy mialam caly powyzej 100 a teraz codziennie mam 110 lub 120. Jest to straszne bo czuje ze mi wszystko pulsuje serce lomocze i slabo mi. Ale tak mam.
 
Do góry