reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Haha :-) taaa myśleć pozytywnie :-D jak to mówią lepiej pozytywnie się zaskoczyć niż przykro rozczarować... Więc lepiej na najgorsze się nastawić:p
 
Jestem kochane ale tak mnie swieta wymeczyly (goscie), ze jeszcze dochodze do siebie. Zgaga mnie zabija powoli od kilku dni, nic nie pomaga. Pamietam to dziadostwo z poprzedniej ciazy. Skonczyly sie mdlosci i zgaga zawitala az do rozwiazania :( Z dobrych wiesci to to, ze doszlam do swojej wagi poczatkowej :D:D:D

Bylo pytanie o nianie elektroniczna- ja kupilam dopiero jak maly zaczal spac w swoim pokoju bo wczesniej zawsze przy mnie

Materac mamy piankowy nowy i dla maluszka tez kupimy taki.

trusia gratuluje i trzymam kciuki za wizyte :*


szybciej bym sie na forum ogarnela ale dalej jest dla mnie nowe i dziwnie mi sie tu odnaleźć
 
reklama
Do góry