reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Milko doszły do Ciebie wiadomości na priv? Plik nie przejdzie przez gmaila, potrzebny inny mail.

U mnie dzisiaj zero objawów, zrobiłam mega ostry obiad i trochę kolka mnie złapała - ale to nie objaw ciążowy, brzuch pobolewa.

Mam pytanie do tych co chodzą prywatnie do ginekologa. Czy płacicie same za wszystkie zlecone badania? Ile będzie kosztował taki pierwszy zestaw morfo, grupa, tokso, etc...? jak zaczęłam w cenniku laboratorium zliczać to kosmiczna suma -wolałabym wydać na maluszka a badania na NFZ, kurcze nie po to pracuje żeby za wszystko płacić -co za kraj
 
MiLadyyy ja chodzę prywatnie ponieważ mieszkam w Tarnowie od pół roku dopiero i nie znam dobrego lekarza nfz. Była wcześniej u 2 ale zawsze czułam się jak intruz a po jednym badaniu przez kilka dni czułam dyskomfort :/
Za pierwsze badania zapłaciłam 320 zł, wolałabym to na dzidzie przeznaczyć i z nfz korzystać ale nie mam już pomysłów do kogo pójść.
 
Ja chodzę prywatnie ale mam pakiet z pracy i za nic nie place, tylko dopłacałam do usg 4d ale z tego co patrzyłam to rzeczywiście na badania można niemały majątek wydać.
 
miladyy mam tylko gmaila. ale ni to, nie przejmuj się :-)
ja zaraz hade do centrum handlowego i popatrze sobie w księgarniach za takimi dziennikami :-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie czytam Was i mamusie na kafe od jakiegoś czasu i dziś odważyłam się napisać coś od siebie . Po 11 miesiącach starań zobaczyłam na teście II upragnione kreseczki. Szybka beta ,po 48 h powtórka - wynik ponad 100 % przyrostu. 11.08 wizyta u ginekologa , ciąża prawidłowa 6 tydzień ,pęcherzyk 6,6mm . Lekarz stwierdził , że trochę mało (niby powodu do zmartwień jeszcze nie ma ). 14.08 wesele w rodzinie , trochę potancowalam  w sobotę ciężko było się obudzić, ból głowy , osłabienie . Ok. południa zobaczyłam plamę krwi na bieliźnie ok.2-3 cm  Nie czekajac co bedzie dalej po paru minutach byłam w szpitalu ,po usg lekarka nie była w stanie powiedzieć co się dzieje . Po przejrzeniu karty ciazy ( zabrałam ze soba) powiedziała, że fasolka ma 1.3 cm ,widzi zarodek ale bez echa serca ... potwierdzając słowa lekarza , że trochę mała jak na koniec 6 tygodnia . Dostałam luteiNe dopochwowo i wysłała mnie do domu . Od tego dnia zaczęłam się strasznie bać w piątek mam wizytę u mojego gin , szaleje z nerwów...
 
Oczekująca nie martw się na zapas, stres tym bardziej szkodzi fasolce, trzeba wierzyć, ze będzie wszystko dobrze.

Widzę, że wszędzie takie ceny badań :szok:. Ja nadal czekam na wizytę u ginekolog, och, ze tez nie mogła sobie urlopu wziąć w lipcu, ale z drugiej strony wyczytałam, że najlepiej iść między 6-8 tygodniem, czyli pewnie już serduszko usłyszę :) U mnie w rodzinie co pokolenie są bliźniaki, może usłyszę dwa ;)

Lunka ja smaruję Bio-Oilem, le wczoraj widziałam reklamę jakiegoś innego produktu i zapomniałam nazwe miałam sprawdzic w aptece, cos z masłem kakaowym... Jak mi sie skończy Bio -bo cena też nie mała, spróbuję drugiego. Ja ogólnie mam otyłość więc muszę uważać, chociaż nadal do mnie nie dociera, chyba dopiero jak będę miała w ręce kartę ciąży to uwierzę.

Dziewczyny jak wyglada pierwsze badanie? Siada się też na ten okropny fotel czy tylko USG? Rozumiem, ze dopochwowo już nie robią?
 
reklama
Oczekująca nie zamartwiaj się, też się stresowałam przez tydzień ale okazało się, że niepotrzebnie :-) Trzymam kciuki!

MiLadyyy u pierwszego lekarza musiałam usiąść na ten fotel ;-) u niego nie ma USG więc tak mnie zbadał. U następnego gdzie był już sprzęt miałam zrobione tylko uusg.
Muszę kupić sobie coś do smarowania.
 
Do góry