reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Lunka biedna Ty i biedna Twoje koty, az mi ich żal. mnie tez piersi okrutnie bolą, to mój jedyny, póki co, objaw ciąży.

Karolina ooo, to na pewno będę Cię zasypywac pytaniami! :-) ja właśnie tak sie czuję jak opisujesz, dziewczyny piszą o betach, o usg, o wizytach u gina, tyle rzeczy wiedzą, ja nie wiem nic :-/ wiem, ze muszę byc cierpliwa po prostu. gdzie chodzilas prywatnie na usg? wogóle jest taka możliwość? mohe zapytac ile to kosztuje?
 
reklama
placilam 50f za usg do 12tc bo pozniej bylo juz wiecej ale ja nie mialam potrzeby tzn tylko 3d pozniej pamiatkowe :-) chodzilam do angielskiej placowki w hinckley, poszukaj na google w swojej okolicy. Nic sie nie martw, jesli wszystko jest ok to ciesz sie ciaza
 
Karolina dziękuję, wygoogluje później :-) to 3d lub 4d chciałabym tez zrobić na pamiątkę :-)

stacy super!! :-D ja tez chcę juz słyszeć serduchooo :-D
 
Kochane, to ja też się pochwalę ! Widziałam dzisiaj pierwszy raz fasolkę :) Stacy chciałabym już usłyszeć serduszko tak jak ty :))) <3
A co do objawów ciąży, to też tylko piersi :p
 
Jessie a to nie jestem jedyna cyckoobjawowa :-D gratuluję wizyty!! :-D

stacy pokaz fotkę :-)

dorotka i my sie doczekamy, usłyszymy i zobaczymy :-) Ty przynajmniej wiesz, ze wszystko ok! :-)
 
Stacy super uczucie , coooo? Niezapomniane. Gratuluje.
Witam Karoline. Ja w Grecji mieszkam , pewnie by sie wam podobało bo na początku i na końcu to co 2 tygodnie do ginka sie lata a tak to co miesiąc i za każdym razem robi USG i zdjęcia USG daje.... Dla mnie jeszcze za wcześnie na wszystko !!! :no:
 
reklama
Witam nową mamusię:) Ja w piatek lecę do laboratorium, porobić badania a w następną środę wreszcie do Gina. Oby było wszystko ok.
 
Do góry