reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny, odebrałam swoje wyniki z krwi i moczu. Mam bardzo dużo bakterii w moczu, wizyta dopiero za tydzień - niepokoję się.
Miałyście może tak, jaka była reakcja lekarza. Podpowiedzcie coś :(
 
Kurczaczek a umylas sie prawidłowo ? Dwukrotnie przed pobraniem próbki ? I złapałaś " środkowy" mocz a nie ten z początku ?
 
Witam WSZYSTKIE kwietniowe MAMUSIE :D Mam zaszczyt dołączyć do Waszego grona :))) termin mam na 7 kwietnia. Jestem już mamą kwietniowego Oliwerka z 2013. Mam nadzieję, że będę mogła u Was zagościć aż do szczęśliwego porodu :D Byłam już na dwóch wizytach na których ciąza została potwierdzona i nawet dostałam zdj z miniaturową istotką :) Razem z partnerem baaardzo się cieszymy, chcieliśmy aby nie była zbyt duża różnica wiekowa a i też chcieliśmy aby były z jednego miesiąca :D i się udało ;) O ciąży oprócz nas wie tylko moja przyjaciółka. Te nasze dwie kreseczki są meeega wyczekane :D z niecierpliwości zrobiła chyba z 8 testów :)))) Ale się rozpisałam :D a co do samopoczucia tooo mdli strasznie i spaccccccc mogłabym cały dzień ://// Na samą myśl o jedzeniu telepię się ale głodna jestem :p Dobra już kończę :) Pozdrawiam wszystkie kwietniowe mamusie :D
 
Hej :)
Witam nowe dziewczyny :)
kurczaczek nie martw się za bardzo dobrze że od razu wyszło i zaraz lekarz to wyleczy, możesz od razu kupić jakąś herbatkę z żurawiną i popijać
 
Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja mam ochotę na pyszną zupkę ogórkową :-)
Ugotuję sobie gar jak tylko wrócę z pracy :-)
Szkoda że mój maż nie umie gotować :nerd:
 
A ja bym poleciała do lekarza, nawet rodzinnego. Powiedziała jaka sytuacja, bo szybkie leczenie jak najbardziej wskazane.
W poprzedniej ciąży brałam Monural w saszetkach ( w 10 tc), szybki i skuteczny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry