reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Heh ja tak nie cierpię foteli, mam nadzieje, ze będzie tylko USG, cytologię odbierałam.... będąc juz w ciąży ;) ze też wtedy o tym nie wiedziałam.

A czy bierzecie coś? Ja łykam Folik, ale zastanawiam sie czy to wystarczy. Chcę tez koniecznie zmienić nawyki zywieniowe, dziewczyny z wątku o otyłości poleciły dietę dla ciężarówek cukrzycowych, muszę poczytać.
 
Oczekująca trzymam kciuki za Ciebie!


W pierwszej ciąż uzywalam balsamu Ziaja, jakos od 4 miesiąca, rozstępów nie miałam żadnych.

Milady pierwsze usg przez pochwę, dopiero to 11-13 tydzień przez brzuch robią, ale tez czasami cos mogą przez pochwę jeszcze sprawdzać, ja tak miałam.
 
Tez musze się rozejrzeć za jakimś balsamem/ kremem. Bo po córci mam mega rozstępy...
Mnie dieta też czeka bo ja z tych mieciutkich..
Ale po porodzie biorę się za zrzucenie zbędnego balastu..
 
Oczekujaca wcale zarodek nie jest mały przecież ona nie wie kiedy doszło do zapłodnienia. Gdzieś czytałam w internecie jak duży jest zarodek jak widać serducho ale tak w 7 tygodniu najczęściej. Poszukam. Zbadaj betehcg czy rośnie czy spada


Ja sie smarowalam olejkiem ze słodkich migdalow bardzo
polecam . Dużo dobrego sie naczytalam. Biorę tez omega 3 z ryb lub alg bo z DHA buduje sie mózg dlatego ważne jest zeby w ciąży ryby jesc lub omega 3. Tylko uważajcie bo łosoś norweski jest zabroniony w ciąży.
 
I tez nie jedzcie pangi najgorsze świństwo, pełno antybiotyków .
Oczekujaca dasz radę do piątku!!! a masz nudnosci czy tkliwosc piersi?
 
reklama
Do góry