reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Tusia - pewnie ze tak. Po nowym roku bedzie juz wszystko pieknie widac. Tym razem na pewno sie uda! Jak to mowia " dzieci nie odchodza, zmieniaja tylko date przyjscia na ten swiat " ☺

Wczoraj kolezanka z forum marcowki 2009 sie pochwalila ze bedzie sierpniowka.
Ciesze sie bardzo razem z Wami dziewczyny
 
Nie mogę sie zalogować z notebooka. Suwaczkow nie widzę na komórce.

Z tymi tygodniami to tez mi gin mówił ze 27 skończonych tyg to początek ostatniego trymestru. I tak pozatym to zawsze ginekolog i personel w szpitalu liczy zakończone tygodnie, a nie rozpoczęte.

Kitki współczuje przeżycia, mnie samo jeżdżenie potrafi mocno wyprowadzić z równowagi a co dopiero stłuczka...Ale ślub będzie wspaniały - zobaczysz :)

Życzę udanych wizyt dzisiaj :)
 
Hej :)
Kitki dobrze że wam się nic nie stało :/ Ale ten koleś to jak to sobie pojechał? A do ubezpieczenie to ci sama ocena rzeczoznawcy wystarczy czy jak?
Co do siku to ja znowu z powrotem muszę wstawać ok 2-3 a potem i tak muszę o 6 wstać wziąć progesteron i przez to się nie wysypiam :D
U nas w przedszkolu Damiana grupa nie ma jeszcze przedstawień bo on jest w grupie najmłodszej ze względu na język to został rok dłużej ale oprócz niego też jest kliku 4latków więc nie jest jedyny :) Ta grupa to taka wymieszana bo są i 3latki i takie nawet 18msc dzieci tylko chodzą osobno na posiłki i młodsze śpią a poza tym to mają 3 wspólne sale i bawią się na nich razem. A przedstawienia to mają dopiero te dzieci, które idą do starszej grupy też nie mogę się doczekać :)
Co do obecności mężów w domu to u mnie ostatnio jest tak jak u schaumy mąż wyjeżdża z domu o 5-6 a wraca ok 19, musi też trochę dojechać i z korkami schodzi dlatego chcemy się w przyszłym roku przeprowadzić, będzie trochę lepiej. A teraz to go nie ma w ogóle od wczoraj i dziś dopiero wraca wieczorem bo budowę mieli daleko i im się wracać nie opłacało ale za to dziś już wróci i urlop :)
 
Renia - to byla moja wina. Nie mam w swoim aucie ac. Takze naprawa z wlasnej kieszeni. Trudno. Mielismy jechac na pare dni nad morze po swietach ale chyba nowa chlodnice zamiast tego sobie sprawie
 
Ja dziś sama w domu siedze i planuje sprzatac w kuchni :)

Tusia na pewno będzie dobrze, wszystkie tutaj trzymamy za Was kciuki bardzo mocno.

Kitki mysle, ze Twoja corka tak mocno przezyla te stluczke wczorajsza.

A suwaczki stanely w miejscu, nie wiem czy zauwazylyscie?
 
Alunia, dzięki za rady w sprawie ciasta pierogowego, może jeszcze się kiedyś skuszę i zrobię.

Marciusz właśnie tak mi się wydawało z tymi tygodniami, napisałam że od 28 jest III trym czyli od 27 skończonych.

Dziewczyny suwaczki to widać chyba dopiero po zalogowaniu się.

Ania pewnie już cię denerwuje to ciągle leniuchowanie, ale po porodzie pewnie jeszcze za tym zatęsknisz :-) :)
 
reklama
Do góry