reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hejka :-)
Jesteście niesamowite :-) nie było mnie kilka dni a tu ponad 30 stron do nadrobienia. Wow. Weszlam ok 21 i zaczęłam nadrabiać straty, patrzę teraz a tu 23.... no ładny czas hehe.
Pewnie już większość śpi a ja chciałam dowiedzieć się czy któraś jest juz może po badaniu krzywej cukrowej. Jutro będę robić i chciałam wiedzieć czy można w końcu dodać cytryny do tej glukozy czy jednak lepiej wypić czysta?
 
reklama
...
Pewnie już większość śpi a ja chciałam dowiedzieć się czy któraś jest juz może po badaniu krzywej cukrowej. Jutro będę robić i chciałam wiedzieć czy można w końcu dodać cytryny do tej glukozy czy jednak lepiej wypić czysta?


robiłam krzywą cukrową przed ciążą, bez cytryny bo nie wiedziałam czy mozna z. Dla mnie - OBRZYDLISTWO.
teraz pytałam i lekarki i w lab czy moge dodac cytryny - i tu i tu powiedziano mi, że tak. Z cytryną było ok:)

Alunia - trzymam kciuki i czekamy na wieści :)
 
amko ja nie siusiam w nocy. ale rano jak się budzę to muszę od razu pędzić do toalety, nawet chwili nie wytrzymam. moze rzeczywiście u Ciebie to przez przeziębienie. o, ale doczytalam, ze dziewczyny tez wstają w nocy czyli nie jestes sama :)

Lusinda ale super, ze macie ogarnięte, zazdraszczam :D a Ty się oszczędzaj!

Alexia o rany, hehe, no to mialas lektury na wieczór :D
co do glukozy to ja nie mialam i noe będę mieć tego badania, ale dziewczyny pisaly, ze dodawaly cytryne :)
 
Amko ja z pecherzem podobnie mam. Była masakra później lepiej i teraz znowu co noc chociaż raz. Zazwyczaj kolo 2-3.00 :) kuruj się !

Alexia glukoza nie jest taka zla:) trochę słodka ale da się wytrzymać :)
 
Kitki tyle ostatnio na twojej głowie ciagle zabiegana i jeszcze te auto. Dobrze ze wam nic sie nie stało. :* za chwile bedzie lepiej po świętach po ślubie i będziesz sobie wypoczywać.

Amko ja juz tak często nie wstaje wc ale to zależy od dnia :)

Ja jeszcze glukozy nie miałam dopiero po świętach.
 
Dziękuję Wam dobre duszki za odpowiedz. Myślałam, że wszystkie juz śpią a tu proszę. :-)
Jestem nie wyspana i padnięta. Dawno tak wcześnie nie wstawalam ale nie ma co narzekać, trzeba iść na ta glukozę.
Jeszcze raz dzięki za info, biorę ze sobą cytryne i spadam.
 
reklama
Kitki współczuję stresów, ale dobrze, że nic Wam się nie stało :*

Alexia ja kupiłam sobie glukozę cytrynową i wypiłam bez mrugnięcia okiem :)
 
Do góry