reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Alexia nocna warta zawsze na posterunku hehe :) daj znac jak po badaniu! :)

a ja dzis mam wolne i obudzilam się po 6 rano i juz nie mogę zasnąć wrrr... leżę teraz w tych ciemnosciach, jest 6:52 i doopa :p
 
reklama
Ja cos ostatnio nie mogę spać. A dzisiaj to juz wogole maluchy tak sie pokładały do spania ze wszystkie narządy w środku mnie bolały :/
 
Kitki współczuje, wyobrażam sobie jaki to musiał być stres… Ale to jakoś zawsze tak jest, że przed ważnym wydarzeniem to kumulacja wszystkiego – ślub na pewno pójdzie świetnie a potem już spokój i relaks!

Martita ja już się nie mogę doczekać takich właśnie chwil jak przedszkolne występy córki :) Mnie wzrusza chrześnica nawet a co dopiero będzie przy własnym dziecku :)

Amko ja biegam zdecydowanie częściej do WC… pęcherz mam zdrowy więc to chyba takie uroki ciąży :)
 
Krzywą cukrową też muszę zrobić po świętach a może nawet po nowym roku bo wizyte mam 7 stycznia. Zastanawiam się też z tą cytryną, na wszelki wypadek chyba wezmę i zobaczę co w moim laboratorium powiedzą.
Co do wstawania w nocy to.ja mam to szczęście, że na razie nie muszę, nawet rano nie mam jakiegoś parcia. Chociaż coraz częściej budzę się w nocy bo jestem głodna :hmm:
 
Amko – ja też w pierwszym trymestrze biegałam do wc, potem spokój a teraz znowu:p

Schauma- nie ćwiczyłam nigdy na wc, bo nie moge nic wysiłkowego robić... musze wybrać się do okulisty tak po zaświadczenie o stanie zdrowia, i dopytać o wszystko...musze jakiegos na miejscu znaleźć , bo do kliniki w której się leczę mam 300 km.

Dzisiaj czeka mnie góra prasowania..., a wy jakie plany?
 
Hej. I ja sie z rana witam :)
Corka mnie obudzila po 6 z placzem ze kosznar jej sie spil ale nie chciala powiedziec co. Pozniej nie chciala do szkoly isc. Prosika ze dzis chce zostac ze mna i w koncu powiedziala ze jej sie snilo ze mama poszla do nieba do aniolkow :oops: :( nie moglam jej uspokoic i w koncu do szkoly jej nie puscilam. Teraz siedzimy i gramy w memory :) ograla mnie jyz 3 razy

Dzis sie obijamy
 
reklama
Kitki , szczęście ,ze. Tak wolno jechalas i nic sie Wam nie stało, ale napewno stres był wiec należy Wam sie dzisiaj laba!
Alunia powodzenia na wizycie!
No kurcze, dopiero wczoraj zrobiłam mój nowy suwaczek a tu suwaczkow ni widu ni słychu? Czy Wy widzicie te suwaczki?
Postanowiliśmy iść na wizytę zaraz po nowym roku zeby sie nie stresowac przez swieta jakby czegoś tam nie było jeszcze widać.. albo nie slychac..;)
 
Do góry