reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Marciosz, serdeczne życzenia z okazji 3 rocznicy! Planujecie celebrować dzisiejszy wieczór?:-)

Rsz super wypad Wam się szykuje w tak dużym składzie, aż zazdroszczę:-)

Widzisz Kitki, jednak wszystko poszło po Twojej myśli:-) fajny pan doktor Ci się trafił.
A co do przekazywania zabawek-moja siostrzenica także doszła do wniosku, że siostrzyczka powinna mieć swoje zabawki; ona może jej oddać kilka wybranych, którymi już się nie bawi, ale ulubionych nie odda na pewno, bo to jej przyjaciele;-)
 
reklama
Karolina mi wlasnie chodzi o te które rodzily bez oxytocyny, chodzi mi o to czy rodzenie bez bardzo wydluza porod, przypomnij mi proszę jak to u Ciebie wygladalo.


U mnie szlo ksiazkowo zaczelo sie ok 5 a urodzilam o 16. Gdyby maly sie nie zablokowal w kanale to urodzilabym kolo 14. Przynajmniej tak lekarz powiedzial. Na ta oxy to chyba nie ma reguly. Kolezanka dostala i rodzila dluzej odemnie. A ty sie zastanawiasz czy poprosic czy jak?
 
Karolina ja dostałam oxytocyne podczas pierwszego porodu na rozkręcenie skurczy które i tak już były mocne ale naczytałam się zalet i wad jej podania podczas porodu, wolalabym urodzić bez wspomagaczy, tylko zastanawiam się czy to jakos bardzo nie wydluzy porodu. Porozmawiam z moja ginekolog o tym na następnej wizycie.
 
Martita to, ze mialas przy pierwszym nie oznacza, ze beda problemu przy kolejnym ;-)
Moja kolezanka dostala oxy przy pierwszym porodzie, bardzo dlugo sie meczyla a przy drugim ledwo dojechala do szpitala bo tak szybko poszlo samo. Wiec badz dobrej mysli :-)
 
Karolina tylko, ze u mnie akcja porodowa postepowala dość szybko, bez problemów, wiec mam wrazenie ze dostałam oxy, żebym szybciej urodzila bo w ten dzień co rodziłam było dużo kobiet do porodu, ja sama musiałam godzine czekac na sale na korytarzu. Po prostu mam wrazenie, ze spokojnie bylabym w stanie urodzić bez kroplówki i ciekawi mnie jakie sa Wasze opinie. Podczas pierwszego porodu nawet o nic nie pytałam, teraz chyba będę trochę madrzejsza :-)
 
Martita mysle ze skoro akcja u cb ladnie postepowala to dali ci te oxy bezpodstawnie zeby przyspieszyc porod bo pisalas ze bylo duzo porodow. miejmy nadzieje ze tym razem nie bd takuego oblezenia i bd mogla urodzic bez wspomagaczy.

Marciosz gratuluje ;))

Kitki.kasiu gratuluje synkow :)))

Beatka to dawaj znac Jutro po usg ;))
Rsz szybko minie nim sie obejrzysz i wkoncu twone watpliwisci sie rozwieja czy corka czy syn .
 
Hejka:)

Znowu na moment wypadlam z obiegu bo moja corka od soboty ma angine i albo nie toleruje antybiotyku albo do anginy dolaczyla jelitowka. Wymiekam juz. 4 dzien choroby a ona wymiotuje i do tego bol gardla. Moj chlop tez juz gardlo wiec obloznie chory ale wygonilam do pracy i nie ma zmiluj.

Z nowosci to bylam na usg polowkowym wczoraj. Szczegoly na watku wizytowym. Ale z dobrych newsow to moje lozysko ma sie dobrze a szyjka 4 cm to wg tamtego gina super. Mam na siebie uwazac ale tez od czasu do czasu sie przejsc na spacerek. Super tylko jak skoro dziecko chore i nasze spacerki koncza sie w placowkach NFZ:(

Poczytam pozniej co u Was.

A jak u Was z pogoda? U nas w wlkp lezy troche sniegu i mrozno jest ale za to piekne slonce :)

Milego dnia ;)
 
Ojej dziewczyny wy już o porodach z ginem rozmawiacie? Ale jestem w tyle... chociaż i tak nie wiem o co się mam pytać :szok:, ogólnie na wizytach nie wiem o co dopytywać...
No ale mam problem, strasznie swędzący i czerwony biust!!! Nie dość, że urósł to swędzi jak oszalały, nawilżam rano i wieczorem, ale i tak się drapię :baffled: Czy któraś to przechodzi?
 
reklama
Beata - kciuki za jutrzejsze usg:-)

Martita - ja miałam cc i to "na zimno" wiec co do oxy to się nie wypowiem:sorry:

ale mam dziś lenia, leże w lozku i nic nie robię a tu już południe
 
Do góry