reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
No to faktycznie dużo chłopaków, dziewczyny beda miały w czym wybierać ;)
Wietrzyca możesz brać tantum verde na gardło
A co do wahania nastrojów to ja non stop mam powód do płaczu :p chociaz ostatnio coraz cześciej mam jakieś słabe humory :/
 
To wykrakalam ale zescie wczoraj naskrobaly :))

Ja wczoraj kupowalam wozek hehe ;))

Co do polowkowego udg to ja mam 13 listopada wizyte i w ciagu paru dni lekarka ma mi ustalic usg polowkowe ah ona to zawsze na ostatnia chwile robi .
 
Na krostki olejek z drzewa herbacianego, migiem pomaga ! Tylko naturalny i w malutkich ilościach.
Wahania nastroju tez mi sie zdarzają, ale obawiam sie, ze dopiero pod koniec ciazy będę małym świrkiem;)

milego dnia wszystkim !
 
Oooo bluelovi zazdroszczę ze masz juz wózek ;) tez juz bym najchętniej kupiła ale mój taki drogi :( chyba dopiero kupie luty/ marzec
 
Dzien dobry :) Pierwsza noska od dluzszego czasu tylko z jedna pobudka jupiii:-) czlowiek wyspany to i chumor ma lepszy od rana:-)

Ja sie zastanawiam co z wozkiem, jak sie okruszek urodzi to synek bedzie mial 2latka i 2miesiace i nie wiem czy podwojny patrzec czy jak. Oli jest wozkowy i czesto chodzimy na spacery dluzsze ale moze sie to zmieni do przyszlego roku
 
Hej dziewczyny :-)
Ja właśnie ostatnie przez ostatnie dni miałam wahania nastroju, dlatego się nie odzywałam ale już mi przeszło...
Ale czytałam Was na bieżąco.
Co do ruchów dzidzi, to ja już czuję ponad tydzień. Ale dosłownie kilka na dzień i takie bardzo delikatne, pewnie zależy to od ułożenia dziecka...

Ruszam zaraz na zakupy, bo mam ochotę zrobić na obiad szynkę pieczoną z sosem chrzanowym i buraczki. Mniam :-)
 
reklama
Do góry