reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Mnie też ciągnie i kłuje w takich sytuacjach, więc wychodzi na to że to normalne, skoro wszystkie mamy takie objawy. Musimy tylko uważać i starać się nie robić gwałtownych ruchów, co z resztą nie zawsze wychodzi...
 
reklama
Melduję się po wizycie. Dzidzia ma się dobrze, od głowy do pupy ma 12 cm co daje według USG 17t0d. Serduszko bije 142/ min. Jak będę na kompie to wrzucę fotkę. Ulżyło mi, bo stres przed wizytą osiągnął apogeum.
 
Wiecie mnie to tak strasznie klulo jak kichnelam taki przeszywajacy bol w jajnikach cos onropnego naszczescie przeszlo po 1 trymestrze. Teraz tylko mam takie stawianie sie macicy tak mnie sciska i wybrzusza czytalam ze to te przepowiadajace wlasnie kolo 17 tygodnia no i mi sie tak zaczelo.

Beata bardzo wspolczuje to nie bezpieczne uwazaj na siebie i odpoczywaj :tak: rosol uwielbiam moge go jesc ciagle najlepiej duzo pieprzu i pietruszki zielonej ;)


Mi mdlosci przezzly wraz z 1 trymestrem naszczescie bo sie wymeczylam ;( najgorzej z 3 ciaz czulam sie w tej :-(

Annika gratulacje :-D
 
Annika gratuluję, Twoje maleństwo jest chyba największe z naszych wszystkich, 17 tydzień, nieźle.
Rosołek oczywiście jest z natką pietruszki, również taki uwielbiam najbardziej :-)
 
Co do kotów to tez się wypowiem. Moja kotka szybko "wyczula" że jestem w ciąży i teraz codziennie śpi ze mną w nocy, konkretnie nad głową choć wcześniej tego nigdy nie robiła. Łazi za mną ciągle, mruczy i ociera się dużo częściej niz przed ciążą.

Co do spania, to żeście mnie zmartwiły. Nie miałam pojęcia ze strona na której śpię ma takie znaczenie. Zawsze śpię na prawej :-/

Annika ode mnie tez gratulacje :-)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Anna czy Twoja kicia też zrobiła się bardzo przytulaśna? :-) Koty chyba czują jakieś zapach bo u mnie nawet ta najbardziej nie lubiącą się przytulać kotka pcha mi się na kolana, przytula i mruczy :-)
QUOTE]

Dokladnie tak tuli się jakbym miała jej zniknąć za chwilkę hihi dosłownie nie odstepuje mnie na krok :-) chyba rzeczywiście coś wyczuwają
 
reklama
Ale u nas pochmurno na dworze brrrr nawet nosa nie wysciubie jak nie bd musiala wczoraj sie nasprzatalam wieczorem dzisiaj odpoczywam z dziecmi. Corka rysuje a ja z wojtkiem leze bo on biedny stan podgoraczkowy ma. Narazie nie jedziemy do lekarza tylko dalam mu ibum czy jak to tam ma i czekam bo nic oprocz tego mu nie dolega ani katar ani nic .
 
Do góry