reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hej :) a u nas dziś malowanie kuchni to co najgorsze nie dosc ze mala to wejść nie można póki nie wyschnie ale trzeba to zrobić póki Damian w przedszkolu.
Ciesze sie ze dzieciaczki zdrowo rosna a do mojej wizyty jeszcze 11dni juz je odliczam
 
reklama
Co do listy mam odp od naszej moderatorki- to informatyk poblokowal forum bo było dużo spamu ale napisała ze teraz myślą jak to obejść żebyśmy mogły edytować..
 
Martita, gratulacje chłopca, będzie śliczna parka!

Beata, ja w pierwszej ciąży miałam zasłabnięcie przez niskie ciśnienie (np. 60/40) często to były takie skoki więc mierzenie po dłuższym czasie od zasłabnięcia chyba nie ma sensu. Takie skoki chyba nie są niebezpieczne, ale trzeba uważać żeby się nie uderzyć nigdzie szczególnie kiedy brzuszek większy Chociaż mi na późniejszym etapie ciąży takie zasłabnięcia już się nie zdarzały.

Fenika, nawet jeśli przyjdzie kontrola a Ty będziesz u rodziców to przecież zawsze możesz powiedzieć, że rodzice Cię doglądają bo tak się źle czujesz, że boisz się być sama w domu.

Lunka, mdłości tak jak Ciebie co któryś dzień mnie jeszcze łapią, szczególnie rano. Co do poduszki to też się właśnie rozglądam, chciałabym taką którą będę mogła używać jeszcze do karmienia. Śpie jak mi wygodnie ale najczęściej na brzuchu przechylona lekko na lewy bok i w jedną nogą podciągniętą prawie do twarzy :)

Ania12344 masz pierwszą dziewczynkę, że chciałabyś drugiego chłopca?

Annika super wieści z wizyty, maluch rośnie w siłę :) A co do płci lekarz się wypowiedział?

Bluelovi, ta gorączka może na ząbki? My właśnie jesteśmy na tym etapie.
 
Cześć kochane, mnie dopadło przeziębienie ból gardła i katar. Leczę się domowymi sposobami: miód na ból gardła, sok z czarnego bzu i syrop z cebuli i czosnku. Zrobię sobie jeszcze inhalację z soli fizjologicznej, mam nadzieję że uda mi się zwalczyć choróbsko...
A dziś o 16:50 mam wizytę u gin. i usg genetyczne, cieszę się że zobaczę maluszka. Do póki nie czuję ruchów tylko usg mnie uspokaja:tak:
 
Ania ja na L4 od początku, bo ciąża była zagrożona
Lunka ja jestem w drugiej ciąży i drugi raz od samego początku i nie miałam kontroli :-)
Sylwia nie pocieszę cię ale u mnie 15tc a dalej się męczę z objawami...
Agniesia witaj :-) suwaczki dodajesz w profilu w sygnaturach i musisz wkleić link np ze strony suwaczki.pl
Fenika o kontrolę się nie obawiaj jak masz "chodzące" L4 to może cię nie być w domu i możesz wypoczywać gdzie tylko chcesz, kontroli najbardziej mogą się obawiać te osoby co coś nakręciły z L4 itd jak ktoś normalnie pracuje to nie powinien się jej obawiać takie jest moje zdanie :-)
co do witamin to ja biorę pregna plus kupiłam je w rossmanie za 40zł chyba, kochane długo mnie nie było, nie miałam czasu codziennie coś, gdzieś albo sił, co do mdłości, wymiotów itd dalej mnie trzymają co jakiś czas czuje się fatalnie, ostatnio wydawało mi się, że poczułam ruchy maleństwa i aż mi się łezka zakręciła :-) dalej jestem bez energii prawie codziennie, kochane gratuluję udanych wizyt, moja za jakiś czas dopiero :-)
dzisiaj planuję zakupy muszę kupić sobie i córci buciki, teraz mała ma drzemkę to i ja się położę na chwilkę :-)
 
Kasiunia to czekamy na wieści :)
Dziewczyny ja wczoraj kurtkę kupiłam nie ciążowa bo tanio chciałam ale większą i z zapasem na brzuszek myślałam że tak jak z Damianem jakoś w zwyklej obejdę albo pod koniec dopiero kupie a tu mierze ostatnio i jeszcze zapielam ale na długo to by już nie starczyło :) Zamówiłam tez na poniedziałek facet ma nam przewieźć 5kartonow ciuchów po Damianie z Pl musze je przepatrzec :) i nowa dużą szafę kupić :D
 
reklama
Kasia ,drowka ach ta pogoda ludzie chorzy wszedzie laza i zarazaja :confused2:i czekamy na wiesci moze dzis poznasz plec ?? ;)


Schauma wlasnie mam nadzieje ze to tylko przez zabki ;(

Martita bardzo gratuluje synka :laugh2::-D

Tez macie wrazenie ze sami chlopcy na forum naraZie ? Hehe zawsze yltak jest jak na poczatku mnostwo chlopcow bo ich latwiej na usg okreslic wczesnie a pozniej sypia sie dziewuszki ;)
 
Do góry