reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

My też już po kapanku. Chłopcy śpią a tata się na coś szykuje hehe szkoda ze moje libido wynosi 0 :/
Aniu wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.
Ja foteliki też mam Fisher price chłopcy lubią w nich leżeć jak nie śpią :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aniabuu super że jesteś w szpitalu, bo tam podejmą szybko najlepszą dla Was decyzję. Jesteś w najlepszym miejscu gdzie możesz być, także nic się nie martw, na pewno wszystko będzie ok.

Miladyyyy i jak sytuacja u Ciebie?
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi, czyli ogólnie rzecz biorąc te nacięcia nie są takie przyjemne.
Mikulinka śliczna dziewczynka i zdrowia dla niej.
Marzenka jak czytam twoje posty odnosnie porodu i połogu to aż oczy same się cieszą. Gratulację pozytywnej energii :)
Ewe śliczna , normalnie rozpływam się nad Waszymi maluchami :)
image.png
 
Miladyyy oby poszło sprawnie, a może jesteś już po :)
Moja nocka się zakonczyła, bo mam atak zgagi, kurde jak całą ciąże nie miałam, może sporadycznie tak teraz strach coś zjeść. No i oczywiście mały szaleje w brzuszku bo to jego godzina i jak tu spać...:(
image.png
 
reklama
Do góry