reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
melduje sie z oddzialu. pojechalam na ktg bo mi moja ginka kazala. Wczesniej jednak odszedl mi czop. Smialam sie z lekarka ze mala sie nie spieszy. Zeszlam z ktg zdazylam sciagnac rajty i majty i strumyk polecial prosto na podloge. niestety skurczy brak. Wiec leze i czekam jak na zbawienie. Bardzo bym chciala dzisiaj rodzic. 16 ma byc moj i juz :)
 
My byliśmy na zakupach po leżaczek bujaczek i karuzelę :) Teraz sobie w nim śpi bo była przymiarka ale jeszcze muszę to ściągnąć wyprać, kończę obiad a potem może jakiś spacerek.
Co do krwawień to mi się też już kończy, dziś już mam czysto no ale zobaczymy czy się to utrzyma.
 
Miladyy- kciuki mocno trzymam[emoji3]

Ewe - mi niestety po pierwszej cesarce taki zwisek zostal z jednej strony bo dwich lekarzy zszywa i podobno nigdy nie jest idealnie
 
Milady, dawaj dawaj :)
Ewe, jak mi po operacji jeden koniec blizny trochę się rozszedł, na wszelki wypadek kupiłam w aptece plasterki podtrzymujące szwy, takie cieniutkie. Myślę, ze i bez nich rana by się ładnie wygoiła, ale jakoś lepiej czułam się z tymi plasterkami :)
Klaudyna, dzięki za porady, może kupię sobie ten słabszy. Jeśli posmaruję np. same nogi, to po pierwszym razie widać będzie wielką różnicę? Bo wiesz, nie chcę wyglądać zbyt śmiesznie ;)
 
Ja od rana w szpitalu, dwa ktg za mną. Pierwsze wyszło tragicznie, drugie lepiej. Jestem też już po usg, niby ok. Ale czekam co lekarz powie, cis przebakuja że jutro cc z rana. Czekam, od rana nic nie jadłam z nerwów..
Milady powodzenia:-)
 
reklama
Hej dziewczyny, czytałam co u Was ale.nie bardzo miałam kiedy napisać.
W.środę na.badaniach, czwartek ktg i piątek znów badania, bo dodatkowe zleciła moja gin.
Mówiłam.jej o tym,ze tak nagle drżą mi ręce. Itp i kazała koniecznie to sprawdzić. Zleciła dodatkowe TSH i glukoze.
We wtorek mąż.odbierze wyniki.
Czuje się już strasznie ociezala, mam.przypływ energii, a za 30 Mon już jestem dętka i tak w kolko. Dobzre, że.już za 5.dni cc.

Miladyy..trzymam mocni.kciuki żeby się rozkrecilo.
Aniabau dobrze,ze jesteś po.okiem.lekarzy. jak cc będzie.konieczne to niech tak będzie. Dovzre, że Cię obserwują.
 
Do góry