reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Co do.laktatorow to miałam pożyczony ręczny aventu o dla.nie kiepski,później odkupilam od koleżanki elektryczny aventu i byłam zadowolona, mam.nadzieję, że.i tym razem się sprawdzi czy to do rozkręcenia laktacje lub w razie w gdyby mąż miał zostać sam z.malutka
 
reklama
Milady powodzenia && kciuki żeby się rozkręciło

Aniabuu za Ciebie też powodzenia. Trzymaj się i może faktycznie to ktg gorsze bo na głodnego i w stresie.

Martita na moim leżaczku jest napisane że od 3 kg więc myślałam że od początku można wkładać w nie maluszka. Myślicie że to nie zdrowe dla noworodka i trzeba odczekać?

Dziś zdecydowanie mam gorszy dzień i chce mi się ryczeć chociaż nic się nie dzieje. Rano zawiozłam mojego do pracy, później skoczyłam na zakupy i do lumpkia no i oprócz kurtki dla maluszka nawet nie chciało mi się oglądać. Teraz po obiedzie śpimy bo deszcz leje że nici ze spaceru :/ mamy zaproszenie na grilla do znajomych teściów ale chyba nie chce mi się tam jechać bo w domu pod kocem dziś mi najlepiej
 
Aniabuu, kciuki zaciśnięte, może już jutro maluszek będzie z Tobą :)
Lusinda, ja co raz częściej mam takie dni. Akurat dzisiejszy udał mi się nieco lepiej, ale właśnie dlatego, że pogoda dopisała i od rana było słońce więc po lekarzu można było sobie zrobić spacer. A przy zachmurzeniu i deszczu to i ciśnienie pewnie słabsze i zaraz humor siada :/
Głowa do góry :) jak dobrze Ci pod kocem, to pewnie, że zostań w domu, wyleż gorszy nastrój, wyśpij się... Jutro powinno być lepiej :)
 
Martita zależy od leżaczka ja kupiłam fischer price od urodzenia ale różnie producenci opisują jeden był dopiero od 6msc. Z Damianem to czekałam dłużej teraz jest mi po prostu potrzebny, od poniedziałku zostaję sama z dziećmi, Młody ma długie te aktywności nie lubi wtedy leżeć w łóżeczku a muszę się zająć też starszym po przedszkolu.
 
Ja bym poczekala z miesiac od porodu z tym lezaczkiem. Tez mialam fisher price niby od urodzenia a nawet po mcu na troszke kladlam corke bo tak jej dziwnie glowka sie ukladala
 
Skurcze mam od 15 ale nieregularne leze sobie. Głowa mnie boli, chyba z wrażenia. Wróciłam z badania szyjka trochę zmiekla. na razie nie podadzą oksy. Twierdzą że w nocy powinno pójść.
 
Ewe śliczna jest:-)
Milady kciuki trzymam :-*
Aniabuu za ciebie tez trzymam :-*
Martita ja mam Fischer price ale też nie pamiętam od kiedy go można używać i od kiedy córcie kladlam. Ja mam w salonie drugie łóżeczko i w dzień w nim Helenka leży więc na razie jeszcze nie potrzebuje leżaczka.
U nas dziś od rana byli goście później my u rodziców byliśmy :-) wykapalam już malutka i zaraz kapie starsza :-)


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry