reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Madzia lekarz mnie nie naciął ale chyba pękłam bo widziałam ze szwy mi zakładał ale byłam tak podekscytowana faktem narodzin Mateuszka ze nie skupiałam sie zbytnio na tym co sie dzieje chwile po porodzie :) szwy mam chyba w srodku ale nie bolą mnie wiec juz sama nie wiem..nie czuje ich przy siadaniu , chodzeniu...
 
reklama
Ania dzieki za pocieszenie. Tez tak robie myje susze wietrze. Staram sie znalezc na to czas. A dzis bylo to nawet mozliwe bo Dominiczka je i spi. Ania ale zagoilo ci sie to calkowicie? Nic nie ropiali?
 
Drobi balsam mam eveline brązujący kawowy z Rossmana wczesne używałam też kolastyny oba fajne, smaruje całe ciało łącznie z twarzą ten pierwszy daje większy efekt skóra taka opalona fajnie a drugi tak delikatnie przyciemnia skóre, ja smaruje się prawie codziennie czasami trzeba przestać żeby kolor nie był przesadzony ;-) ja przeginam czasami bo nie cierpię być blada ;-)
Marzenka ja nie wiem ile u mnie bo nie odciągam mleczka ;-)


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia ja jeszcze trochę krwawie ale nie boli mnie nic :-) minął miesiąc od porodu już
Schauma super ze tyle przespal :-D
Bluelovi super ze ok po usg
Beata super spacerek zawsze dobrze robi :-)
Ewe kurcze moja też coś mniej je a zawsze wciąga za 2 co do kg mi zostało 10 do zrzucenia :-(
Mikulinka zdrówka dla malutkiej
Piękna :-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to moja niunia
 

Załączniki

  • 2016-04-15 21.13.12.jpg
    2016-04-15 21.13.12.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 158
Bluelovie ..poród miałam dluuugi bezbolesny bo epidural działał jak zbawienie :) a połóg to poprostu bajka ...w szoku jestem jak szybko sie zregenerowalam..naprawde az sie sama sobie dziwie ze nie czuje sie jak po porodzie ! Niesamowite ..a i brzuszek pieknie sie wchłania ..na wagę nie wchodzę bo mam wrażenie ze przez karmienie piersią duzo jem ...jem i karmie ..i na odwrót ;)
 
reklama
Do góry