reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita nie pracuje :) nawet nie myśle o powrocie przez najbliższe 5tyg ..,potem tylko na 3 dni po max 4h...ścigam mleko bo goje sutki:) i juz jest duzo duzo lepiej..ja nie budzę maluszka na karmienie wiec jak czuje ze mam pełne piersi to ściągam i w nocy podaje mu butelkę . W dzień przeważnie malutki jest na cycu.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Mam pytanie do tych co już urodziły dłuższy czas, czy trwa jeszcze u Was połóg? Krwawicie jeszcze odczuwacie ból? I jeszcze zauważyłam że już nie leci mi siara z piersi a od 30 tygodnia nie mogłam sb poradzić tak mi ciekło, czy to znaczy że pokram może zaniknąć, czy to może przez stres, czy to poprostu normalne?
image.png
 
Ostatnia edycja:
Madzia ja po porodzie czułam dyskomfort przez 4-5 dni...ból przez 3 ...nie byłam nacięta ..siary w ciazy nie miałam nic a nic a mleka teraz ze hoho :)
 
U nas dzis pierwszy raz przespane 5h non stop i to jeszcze w swoim łóżeczku, ach co za radość normalnie dawno sie tak nie wyspalam bo normalnie to co 3h pobudka ;) ale w nocy po karmieniu dość szybko zasypia jesli go dobrze odbije i brzuch nie meczy i chyba juz kuma że jak ciemno jest to trzeba spać ;) ja tez nie wybudzam do karmienia tylko cieszę sie każda minuta snu ;) u mojej córki nie zauważyłam żadnej zmiany w zachowaniu w związku z pojawieniem sie malucha oprócz tego ze czasami budzi sie wczesniej niż do tej pory np o 6-7 gdzie normalnie wstawała o 8. Ale ona tez jest najmłodsza ze starszaków tu na forum wiec mysle ze moze mniej kumać i że wszystko przede mną :)
 
Madzia ja jeszcze trochę krwawie mimo że juz 3 tyg ponad minęły ale z Laura to ponad miesiąc krwawilam. Innych dolegliwości nie mam i w zasadzie nie miałam w ogóle nawet godzine po porodzie ;) jai od maja wracam na fitnes narazie 2xtyg. Martita a jak u Ciebie bo my tego samego dnia w końcu rodziłyśmy;)
 
Właśnie dlatego pytam, mimo że jeszcze nie urodziłam to zastanawiam się po jakim czasie będe mogła sb zacząc jakiś fitness ćwiczenia, bo przed ciążą byłam bardzo aktywna.
Marzenka to super że tak bezboleśnie poród przeszłaś( chodzi mi o nacięcie) Ale Ty chyba nie jesteś pierworódką? A ja niestety jestem i u nas w szpitalu prawie zawsze nacinają przy pierwszym dziecku...:(
image.png
 
reklama
Do góry