reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

hahaha żyje żyje ale marnie, tak mnie nogi bolą dzisiaj...jakbym jakiegos reumatyzmu dostała. No dzisiaj wlasciwie moj termin z usg więc mogę rodzić , jestem bardzo chętna ale nie wiem co z mym dzieciem :/

Ja mam Lovi prolactis i jest genialny tzn był przy Mikołaju no i mam nadzieje, ze sie sprawdzi i teraz.
 
reklama
Klaudyna, a jakiego balsamu używasz? I jak się smarujesz - cała, łącznie z twarzą? I czy efekt opalenizny jest delikatny?
Ja odkupiłam laktator elektryczny babyono , ale jak działa - jeszcze nie mogę powiedzieć ;) Ja mam zamiar karmić piersią, ale również odciągać pokarm, żeby i M. mógł Małego nakarmić albo, żebym podczas spaceru, czy wizyty u rodziny mogła podać butlę zamiast się zasłaniać chustą. No i nie ukrywam, że, jak Martita, mam zamiar szybko wrócić do aktywności fizycznej :) Co z tego wyjdzie - zobaczymy ;)
Marzenka, zazdroszczę kondycji po porodzie, liczę, że u mnie też tak będzie :)
Ja chciałabym rodzic po weekendzie, ale gdyby przyszło dziś jechać do szpitala - nie obraziłabym się :)
Dżoana, jeśli Mała ma dobrą wagę i ładnie przybiera, to ja bym też nie wybudzała. Zalecenia to na szczęście nie konieczność. Można przemyśleć i dopasować indywidualnie, tak żeby było dobrze i Tobie i dziecku :) Sama z czasem zobaczysz co Ci się najlepiej sprawdza :)
 
U nas była polozna. Mały przez 1,5 tyg przybral 330g czyli waży 3530 :) Poza tym wszystko pięknie cacy. Wszyscy sie zachwycaja jakie to jest grzeczne dziecko :)
Jeszcze mi moje mięśnie brzucha wychwalila jakie mam twarde jak mnie badala hehe. A myślałam że już zanikły całkiem a tu jednak pod spodem się chowają :) Ja dziewczyny tez chce szybko wrócić do ćwiczeń najchętniej to już bym mogła no ale przeczekam grzecznie ten okres połogu :)
 
Drobi ja jestem poprostu w szoku nie sądziłam ze po 4 dniach bede sie czuć jak przed ciąża :) myśle ze to zasługa mojego lekarza ,.nie mam hemoroidów po porodzie ,i nie ma nacięcia !:) wiec to dlatego błyskawicznie sie zregenerowałam
 
Podczytuje teraz form ,,maz i Mateuszek spi obok a ja czuje ze mi cyc eksploduje ..lecę ściągać mleko :),,kochane jak u was z produkcja mleka u nas 160 narazie ściągam ..a dzidzia zjada 80-120,
 
Dzoana ja mam 2 laktatory medella i spectra2 nie wiem czy ten drugi jest dostępny w pl,oba sa na 2 piersi ..polecam ! Mleczko produkuje sie równomiernie co do ml , kiedyś raz użyłam ręczny i u mnie kompletnie sie nie sprawdził
 
reklama
Do góry