reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Klaczek dokładnie o to samo się codziennie martwię i czasami mi ciężko
Bluelovi to u was fajnie wszystko się układa u nad troszkę inaczej ;-)
Milady mmm nutella :-D ale ja nie mogę bo ograniczam słodycze dla zgubienia kg :p
Bluelovi mówisz że fajna możesz dać mi link do niej bo nie wiem czy ostatnio dobra oglądałam
Milady myyy jesteśmy po :-D
Martita mi też właśnie o tym wcześniej napisałam :-(
Kitki korzystaj i odpoczywaj :-D
Milka jej to już dziś :-D kciuki kciuki trzymam :-*
No i za resztę za wizyty dawajcie znać:-*
Trix ja planuje taka kupić taką jak ma zdjęciu córcia dwa latka skończy w czerwcu słyszałam że się sprawdza ale czy córcia będzie chciała na niej stać..
;-)
 

Załączniki

  • 1459333210176.jpg
    1459333210176.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 67
reklama
hej :)
powodzenia na wizytach i Milce na wywoływaniu oby szybko i gładko poszło :)
Miladyy no ja sobie dalej tak chodzę, wszystko robię i nic się nie dzieje :) No trudno co dziecku zrobię :p Mnie tylko stresuje jak mąż do pracy jedzie bo ma daleko do domu ale jutro jeszcze jedzie a piątek bierze wolny bo ja mam wizytę jakby nic się nie działo i już się absolutnie nigdzie sama nie ruszam! hehe
klaudyna ja tak sobie planuję że jak już urodzę i będzie moja mama to i tak chciałabym sama Damiana do przedszkola odprowadzać a ona żeby pilnowała Małego, blisko mam to oblecę a starszak by się chyba cieszył że ma mamę na chwile dla siebie :tak:
 
Alunia i kitki to oczekiwanie mnie "wykańcza " :) z tego wszystkiego zapomniałam ze moja Martusia ma w sobote uroczystość swojej pierwszej spowiedzi ..całkowicie mi z głowy wyleciało ..maja byc rodzice i dzieci odświętnie ubrane , wszystko pieknie przygotowane ..wiec teraz zależy mi zeby do soboty wytrwać :) nie "zbliżam sie do męża do soboty wieczór ;)
 
Marzenka - najpierw meza balamucilas a teraz bedziesz nogi zaciskac☺.
Polianna - pozostaje Ci tylko sposob na Martite jak nic:)
Alunia - u Ciebie calkiem przeszlo po ciezkiej nocce?
 
Noo Marzenka znając złośliwość losu skoro teraz nie chcesz to na dniach urodzisz ;-)

Kitki nie całkiem nie przeszło z godzinę temu znowu zaczęły mnie łapać skurcze ale po nospie i magnezie przeszły. Porodowe by pewnie nie przeszły, także macica chyba bardzo intensywnie ćwiczy.
 
hej kochane! :)

dziękuję za wszystkie kciuki!! :D na oddział stawilismy się na 11n jest 13:20 i jak do tej pory to porobili wszystkie badania, dali obiad, mam rozwarcie na 2 cm więc może nie zajmie to kilku dni jak się z początku spodziewalam. teraz jesteśmy w kantynie szpitalnej na kawie bo na porodówce nie ma miejsc póki co i jak wrócimy to już jadę tam :D
mały szaleje w brzuszku, chyba wie co się święci ;)

pozdrawiam was!! :* :)
 
Kitki Haha no ja mu mowię zeby zbierał materiał na sobote wieczór i do dzieła ;) teraz pozostaje mi wbrew mojej woli nogi zaciskać :)a malutki dzis baaaardzo napiera na pęcherz i czuje ze maluszek pracuje nad tym zeby w końcu byc przy mamusi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry