reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Beata, tak jak pisze Kitki, mały brzuszek musi przestawić się na nowy rodzaj pokarmu, dojrzeć; podawaj wodę po jedzeniu jak do tej pory. W razie kolejnych zaparć pomyśl o czopkach, o których wspominają dziewczyny i masuj brzuszek. Położna powinna dodatkowo Cię uspokoić:)

Antus, jak minęła pierwsza noc w domu z Antkiem Juniorem;)?
 
reklama
Dzieki za odpowiedzi, widze ze wszedzie inaczej. Jutro mam w planie wyslac meza, zeby pozalatwial wszystkie sprawy "administracyjne", a w srode wysylam go do pracy z dokumentami do macierzynskiego, mam nadzieje ze jakoa to zniesie ;)

Dzis maz poszedl do pracy, wiec od rana same jestesmy, za chwild moja mama przyjzdza na chwile, ale na wieczor zostaje mi wyzwanie bo musze juz sama dwojke ogarnac.

Beata na zaparcia masaz brzuszka, moze byc tez robienie "rowerka" nozkami zeby troche pomasowac male jelitka ;)
 
Dziewczyny juz prawie po swietach, to ktora dzis rodzi? :D

Ja to chyba nienormalna jestem, juz od szpitala mysle o trzecim dziecku, chcialabym to przezyc jeszcze raz ;)
 
Beata nie tylko dzieci na mm mają zaparcia. Mój Damian miał okropne kolki raz na ip pojechalismy i lekarka mówiła ze na piersi może dziecko i tydzień nie robić i to jest dla nich norma. Na mm chyba krocej ok 3dni. Niestety może was to nie ominąć bo twój tez wczesniak.. mają jeszcze nie wyregulowana ta prace jelit i mogą się zdarzać problemy z brzuszkiem choć oczywiście wam nie zycze... My próbowaliśmy wszystkiego kropelek, takie rurki windi do odgazowywania, masaze, noszenie, lulanie... ale nic nie pomagało. Uspokajal się jak słyszał szum suszarki i przeszło po 4msc.
 
Martita - bo Ty to kolejna po Bluelovi co lubi cierpiec przy porodzie;)
Jak Julka i Kaja? Julia nie chce sie z nia bawic troche na sile? Czy jest taka delikatna i opiekuncza? W sumie duza juz jest wiec duzo rozumie. A zazdrosna?

Marzenka - Ja tez mysle o Mikulince, mam nadzieje ze to milczenie dpowodowane jedt tylko brakiem netu w szpitalu. Cos mi sie wydaje ze pisala ze w tel nie za bardzo jej chodzi net i podczas remontu jak byla poza domem tez za bardzo nie pisala. Mam nadzieje ze u niej kryzgs zazegnany
 
Renia - a te probiotyki mozna od urodzenia czy od miesiaca? Bo chyba dzieci w szpitalu a zwlaszcza wczesniaczki dostaja inne specjalne probiotyki. Nie jestem pewna, tak mi sie wydaje ale glowy za to nie dam bo jeszcze zostalabym bez:D
 
reklama
Do góry