reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Melduje sie z patologii ciazy. Na wizycie malutka miała tachykardie i od razu skierowanie na oddział. Mysle ze to jednarazowy numer bo siedziałam w kolejce pozginana 2 godziny, duszno mi było i złe sie czułam w oba zaczęła być mocno aktywna i sie przepychać.
Ktg na odziale w porządku, usg dobre - wody w porządku, przepływy i łożysko tez. Mała wazy 2900. Zostaje na noc, jak bedzie ok to jutro wyjdę, niech posprawdzaja.
 
schauma kciuki zaciśnięte!!! :) :* powodzenia!!

marciosz ojej, dobrze, ze badania wyszly ok! i w sumie to dobrze, ze lekarz położył Cię w szpitalu, lepiej dmuchać na zimne.
 
Martita sliczna mała, jaka czarnulka:blink: do schrupania;-) ;)

Schauma to trzymamy kciuki:blink:

U mnie na wizycie wszystko ok. Szyjka zaczela sie skracac ale glowka jeszcze wysoko. Mala ma 3400 ale mowil ze tak z lekkim zapasem podaje wage. Tak naprawde teraz to w kazdej chwili moze sie cos zaczac dziac. W kazdym badz razie mala jest odpowiednio rozwinieta.
Siedzialam 3 godziny w poczekalni, przyszlam do domu i poszlam spac.
 
Marzenka ty to masz energii naprawdę:-) ja pochodziłam wczoraj po ikei to dzisiaj cały dzień leżę. Załapałam jakiegoś wirusa :-(
Co do mrożenia zup to potwierdzam, że to dobry pomysł. Dzięki temu jak byłam w szpitalu to M. miał co jeść hehe ;-)

Milady miewam podobne bóle ale raczej w ciągu dnia głównie jak siedzę i mala zaczyna napierac. Ból taki jakby mi na żywca chciało urwać nogę...

Shauma to już zarqz będziesz miała swoje dzieciątko:-) super :-)

Marciosz trzymaj się dzielnie w tym szpitalu, znając szpitale to pewnie Cię przetrzymają...
 
Alunia..ja mam zamrożone zupy , pierogi kilka rodzajów , nawet makaron do zupy pomidorowej :) (przelewam wrzątkiem i gotowe) nie mam miejsca w zamrażalniku bo bym jeszcze gołąbki i leczo zamroziła ;)
 
reklama
Hah pierogi też mam :-D i chyba dzisiaj trochę zjemy :-)

Ja mam małą zamrażarkę więc niestety muszę dawkowac wszystko, ale jak badziemy zmieniać lodówkę to zażyczę sobie giganta ;-)
Gołąbki i leczo to też super sprawa :-) ja nieraz jeszcze pulpety mrożę.
 
Do góry