reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Ania ogromnie sie ciesze ze chłopcy bedą z wami w domciu ...swietnie :) będziesz miała w końcu okazje nacieszyć serce i oczy 24h :) i siostrzyczka tez:) a o tatusiu to juz nie wspomnę ;) 2 chłopców za 1 razem ..musi byc z siebie mega dumny;)
 
reklama
Haha Milka u mnie podobnie :) w domu siedzę ...ale ciagle cos sobie wyszukuje do zrobienia..wczoraj umylam okna u syna w pokoju dzis mam zamiar u córci :)obiad ugotowany na 2 dni,zapas zup zamrożony na po porodzie :) a i oczywiście jeżdzę po sklepach bo mi sie w domu nudzi :) w końcu wanienkę dzis kupiłam :) maz ściągnął mi rożne aplikacje na Polska tv i oglądam co mi w oczy wpadnie:)
 
marzenka bardzo dobry pomysł z tym zamrożeniem zup! czytalam w necie i wszędzie polecają by zrobić to przed porodem. gdybym lubiła gotować to na pewno bym kuchcila, ale nienawidzę ;) ustaliłam z mężem, ze po porodzie to on zostanie kuchcikiem i będzie o nas dbał :) potem mamy przylatują więc może one coś pogotuja w większych ilościach do zamrożenia :)
dobry mężuś, ze tak zadbał o Ciebie z tymi aplikacjami :)
 
O widzę dziewczyny, że większość cierpi na bezsenność. Dzisiaj sie obudziłam ze strasznymi bólami biodera, czułam ból aż do samych palców, nie wiem czy to od chodzenia czy gdzieś mi mała uciskała, myślałam, ze z bólu się poryczę, nie spałam chyba z 4 godziny.

Martita gratuluję :) a malutka widocznie jest z kruszynek, ja się urodziłam w 42 t.c. miałam 2600g i 56 cm... a wyszłam z wagą 2450 ze szitala tak mnie odchudzili, ze później nadrobiłam z nawiązką ;)

Marzenka Ty masz siłę jeszcze gdzieś po sklepach chodzić? Ja wczoraj poszłam kawałek do sądu i myślałam, ze zadzwonię po taxi żeby mnie odwieźli tak mnie krocze bolało... a mam jeszcze miesiąc do terminu. mam nadzieję, że mała będzie wielkoduszna dla mamy i wyjdzie w 38... bo jak przenoszę do 42 jak moja mama mnie to chyba już na bank dźwigiem będę się poruszać ;)
 
Miladyy wszędzie autem dojeżdżam a po sklepach robię spacery :) człapie małymi kroczkami..i licze ze w końcu wody mi odejdą :) maz co chwile dzwoni i pyta czy rodzę juz :) masa ludzi sie dopytuje ..pracuje w szkole wiec co chwile ludzie go zaczepiają i dopytują o nowinki:)
 
ja bez problemu na zakupy chodzę. wczoraj po 20 jeszcze w supermarkecie buszowalam :) i dziś też jadę bo nie wszystko kupilam.
 
reklama
Schauma dzieciątko pcha się już na świat. Szybkiego i bezbolesnego porodu:) trzymam kciuki.

Aniu cudowne wieści. Dobrze ze juz będziesz miała swoich mężczyzn w domu. Teraz dopiero się zacznie:)
 
Do góry