reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kwietniowe mamy 2016

Marciosz dobrze ze lekarz zainterweniowal jesli cos go zaniepokoilo, wierze ze to jednorazowe i jutro wrocicie do domu :)

Schauma z tego co piszesz to obejdzie sie bez wywolywania ;) zycze lekkiego porodu :)
 
reklama
Marciosz nie bardzo znam sie na pojęciach medycznych ale napewno wszystko będzie dobrze..mnie męczą z ktg bo jak na złość moj okruszek spi zawsze podczas testu :(
 
Marciosz - a zle sie czulas przed wizyta? Dzidzius inaczej zaczal sie zachowywac? Pytam bo moj syn odkad przesadzilam w weekend z lazeniem od pn szaleje i to doslownie, tlucze sie w brzuchu strasznie. I oczywiscie strach mnie oblecyal ze moze tez mu cos sie dzieje. Ta tachykardia wyszla na usg czy jak?
Tezymam kciuki zeby okazalo sie ze wszystko jest dobrze i zeby puscili Was jak najszybciej
 
Weszlam na wage i w trzy tyg przytylam 2kg:oops: gin mnie udusi w pt:( zreszta sama sobie w leb palne. Waze 85 czyli juz 14 na plusie:( czuje sie jak slon w skladzie porcelany. Na pocieszenie wciagnelam 3zelki a pozniej sie dziwie:rolleyes:
 
Kitki ja tez mam 14 na plusie. nie przejmuj się, zrzucimy po porodzie. może to chwilę zajmie, ale w końcu wrócimy do normalnej wagi :) lato przed nami, zaladujemy bąble do wózków i maratony spacerowe :)
 
Marciorz współczuję stresu, ale lepiej dmuchać na zimne.
Kitki u mnie też 14 na plusie. Już nie wchodzę na wagę ;-)
Pewnie Schauma dziś da radę, kwietnioweczki to ekspresowe dziewczyny, hehe

A ja siedzę w szkole tańca,Ada ma lekcje, jeszcze 30 min i w końcu do domu :-)
 
Schauma trzymamy kciuki!! Oby szybko i gładko poszło ciekawe czy będziemy mieli dwa maluszki z jednego dnia
Marciosz, współczuję stresu. Oby wszystko było w porządku. Daj znać koniecznie.
U mnie 11 kg na plusie i chyba do piątku nie dojdzie za dużo
 
Dziewczyny ja juz raz przerabialam zrzucanie kg po ciazy i wiem ze u mnie wcale tak latwo to nie idzie. Poza tym wiek tez swoje robi niestety
 
reklama
Do góry