reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Powiem wam,że tak czytam rzeczy o księżach to aż mnie krew zalewa. Ciekawa jestem jak to u nas będzie. Bo córka była chrzczona u męża, a tu mieszkamy dopiero rok i nie wiem jak będzie. Ale oni tylko na kasiorke lecą. Kościół powinien być dla ludzi a nie odwrotnie. Ja miałam na pieńku z księdzem w poprzedniej parafii,
Moja tesciówka to nie cieszy się że będzie następny dzidziuś. Bo uważa ze nie potrzebne nam drugie dziecko i niepotrzebnie się zdecydowaliśmy.
Ja właśnie kazałam się najeść mężowi masła i żeby zobaczył jak się czuję przez większość czasu.. :D.
 
Moja młodsza córa nie ma chrztu. Ksiądz odmówił udzielenia dodając,że będę po śmierci potępiona bo żyję w grzechu (mamy tylko ślub cywilny). Mam nadzieję, że Lilkę ochrzczę razem z maluchem w innej,mądrzejszej parafii.
 
Jak tak czytam... Ksiądz nie udziela ślubu parom mieszkającym razem wcześniej, nie chce ochrzcić dziecka ze względu na ślub cywilny jego rodziców, no paranoja!!! Ja nie wiem, czy oni są aż tak zacofani, czy aż tak łasi na kasę...
Ja jestem osobą wierzącą, do Kościoła nie chodzę, bo wierzę, ale nie wyznaję, mniejsza o to, w każdym razie zależy mi na tym aby dzieci były ochrzczone i nie dam się księdzu odprawić z kwitkiem :no:
 
Tusia ja od kiedy jestem w ciąży to zaczęłam uwielbiać sen :-D szczególnie w dzień :-D ja mam kalendarz ciąży na bellybestfriend bardzo fajny w ostatniej ciąży też tam miałam
Milka super się udało ja jeszcze nic nie biorę z witamin nic mi gin nie kazała kupować biorę tylko kwas foliowy
Aniabuu super!!
Martita jak dla mnie co 2 msc wizyty to za długo, w ciąży też tak długo się czeka? Ja mam co 3 tyg i to dla mnie już dość długo ;-) jeżdżę daleko ale to bardzo dobra Pani ginekolog, to ty oczywiście musisz czuć u którego ginekologa się lepiej czujesz, ja jem czipsy nie umiem sobie odmówić niestety :-p
Karolina to u ciebie było podobnie z synkiem w ciąży jak u mnie z córeczką, wymiotowałam do prawie 5 msc teraz nie wymiotuję i czuje się o wiele lepiej może u mnie chłopiec, poczekamy zobaczymy :-D
Schauma u mnie podobnie ja wróciłam z macierzyńskiego na cały miesiąc aż i poszłam na L4 bo ciąża zagrożona i już do pracy nie wrócę u mnie reakcja raczej kiepska, no ale nic na to nie poradzę więc też kolejne dwa lata w domu przede mną, damy radę, ja też lubię swoją pracę no ale są ważniejsze rzeczy i musimy się z tego cieszyć :-) ja też nie wiem czy będę mogła wrócić do swojej pracy bo kończy mi się umowa w listopadzie i przedłużą mi tylko chyba do rozwiązania
ja dzisiaj czułam się dość dobrze, tylko ta senność mnie męczy, mała jeszcze szaleje za jakiś czas będę ją kłaść, jutro jadę do babci lepić pierogi z kapustą i mięskiem aż mi ślinka leci na samą myśl objem się za 2 znowu :-D
 
Nawet Papierz chrzci dzieci "nieślubne". Już miałam do czynienia z księdzem i poszły skargi do kurii. ale z innego powodu. A księża nie powinni odmawiać chrztu. Ja powiedziałam księdzu wprost że ślubu nie wezmę i koniec.. Niech mnie zmusi.
 
Dorota ale ta rodzinka meza to niezła szajka, zeby na obiad poweselny własnego syna nie przyjsc. Chyba tesciowa tam ma komando. Dobrze jej pokazalas, gdzie raki zimuja! To niby ona decyduje ile Ty dzieci masz miec.... I jak tu taka tolerowac ? I ci ksiezowie, tez takich znam.... Tutaj przynajmniej jest normalnie moze dlatego ze ksiezowie sami maja rodziny I dzieci, wiec nie sa tez zboczonymi swirami....
Tutaj tez dziecko do chrztu nie ma imienia I do tego czasu jest beba lub bebis. A na chrzcie dziecko całe mocza w oliwie... Masakra,placz... Takie ciekawostki...
 
Milka nie sugeruj się objawiami czy ich brakiem, ja w pierwszej ciąży na początku oprócz zmeczenia nie miałam zadnych objawow i urodziłam zdrowe dziecko :-)

Tusia moja mama tez mowila ze "nie zgadza się" na kolejne dziecko, a wczoraj poleciała do sklepu i kupila już jakies ubranka, nawet je nie mowilam ze to wg mnie za wcześnie bo tak się cieszyla.

Ale naskrobałyście jak mnie nie było....

Marita, po reakcji mojej mamy opisanej wcześniej, nie ma śladu. Teraz mi nadskakuje, nawet sama robi normalne obowiazki domowe, gdzie ja moge robic, na drugi dzien zapowiedziala, że kupi sama nam wózek, a w tesco chciała już jakiś komplecik kupić. :tak: także u nas gitara, ale jednak ślub przsunęliśmy na styczeń. Poczytałam na forum i mogę nie dać rady z miesiecznym dzieckiem. Także szukam ciążowej sukni ślubnej.

Dziekuje za stronke kalendarza ciazowego, zaraz sobie zalożę...
 
reklama
A z objawów to dzisiaj mi się zmieniły. Mało zjadłam i wymiotowałam. Ale to pewnie ze stresu w pracy, miałam bardzo stresującą sytuację z agresywnym nadzorowanym. Chyba bede musiała zrezygnować z tej dodatkowej szybciej niż myślałam.
 
Do góry