reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Milady tak wlasnie myslalam ze będzie z Twoja mama :tak: a co do pracy to jka masz możliwość unikniecia stresujących sytuacji to będzie korzystniejsze dla Ciebie i dziecka.

Klaudyna badalas sobie już tsh w ciąży? Ja wlasnie odebrałam wyniki badan i widze ze bardzo mi podskoczylo od 4 tc wiec pewnie znow jakies końskie dawki Euthyroxu mnie czekaja :-(
 
reklama
A wiecie, ze podobno sa koscioly w których normalnie obowiazuja cenniki?? :szok: Tzn np. za chrzest nie daje się co laska tylko jest jakas z góry przyjeta cena... Masakra
 
Jej ale dziś siły nie mam:(ogólnie tak jakos od kilku dni nie mam siły posprzątać ani zrobić prania .....fatalnie...ogólnie ciąże mam bez nudności ale jak dłużej nic nie jem to strasznie słabne i zaczyna mnie mocno mdlic....macie kochane może tak ze po dłuższej przerwie nie możecie sie najeść a potem cieżko utrzymać to w żołądku?...ja tak mam potem wszystko zwracam....meczy mnie to...mam taka prace ze nie mam jak jeść regularnie wiec po małym śniadaniu kolejny posiłek jem tak o 12.00-1.30....
 
Najcześciej moje śniadanie w biegu przed wyjściem do pracy..kawa z mlekiem , tost z dżemem lub ciastko małe zeby nie pic kawy na pusty żołądek...rano nie mam czasu zjeść cos pozywniejszego bo musze dzieci poogarniac i przygotować im jedzenie..o sobie najmniej myśle...zreszta ja jestem z tych co najcześciej śniadań nie jedzą ...
 
Schauma chodzę do babki z Lutyckiej
Milady jak takie stresy to zrezygnuj dla waszego dobra :-)
Martita będzie dobrze, z lekami na pewno :-* ja badałam tylko na początku razem z betą by potwierdzić ciążę, teraz przed 1 września muszę iść sprawdzić tsh i anty TPO i TG, na razie biorę 50 zobaczymy co będzie dalej, najważniejsze byśmy to kontrolowały, co do cenników to masz rację są, ktoś ze znajomych mi mówił, że za ślub musiał zapłacić tysiaczka bo taka była cenna za mszę:sorry: u mnie było pod tym względem super, powiedział, że co łaska
Marzenka ja mam tak, że muszę jeść co 3h bo jak mam dłuższą przerwę to robi mi się niedobrze i słabo, musisz się nauczyć jeść więcej rano żebyś się lepiej czuła i żeby ci na dłużej wystarczyło albo jak masz możliwość jedz po drodze albo no wypij sobie jogurt zawsze coś więcej będzie
mi teraz jak kładłam małą było niedobrze, ale zjadłam kolację i przeszło,miłej nocy dziewczyny :-*
 
Klaudyna nie martwię się bo zaraz mam wizyte u endokrynolog, ale czuje ze będzie powtorka z pierwszej ciąży w której brałam w pewnym momencie 175.
 
wiem Marita u nas tak jest, ale wyglada to tak "co łaska, ale minimum x zł"

Marzenko wiem co czujesz, dzisiaj też tak mam, na spacerze musiałam krzaki zaliczyć :baffled: i nie wiem co gorsze głód co godzinę czy mdłości...
 
U mnie regularne jedzenie nic nie daje :-( tzn mam dni w których jem wszystko, albo takie kiedy ciężko mi cokolwiek przelknac a mdlosci tak czy tak sa.
 
dziewczyny jak czesto trzeba robic badania na tsh w ciazy?
ja obecnie dawka 25 jednego dnia i 50 drugiego i tak na przemian. dzisiaj miała pobierana krew no i za tydzien konsultacja z dr.

nadal targaja mnie dylematy z tym clexane, ale jutro zaczynam wkłucia. boje sie o jakies nieporzadane skutki, a tu w uk w razie czego nie ma do kogo sie udac.

w pl mam dr z kliniki z polnej z poznania, pania rabiegę. czy miala któras z was z nia stycznosc? ufam je i wiele jej zawdzieczam
 
reklama
Aniabuu ja w pierwszej ciąży badałam tsh co miesiąc, tylko ze u mnie był duzy problem z dobraniem dawki.
Mysle ze jeżeli lekarz zapisal te zastrzyki to pownnas je brac, czytałam ze nie przenikają przez lozysko wiec nie szkodzą dziecku.
 
Do góry