Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
PokażA mnie coś podkusiło i zrobiłam test... Widać cień, ale nic mi to nie mówi, bo jestem 9dpo i 11 dni po zastrzykuJedynie jutro rano jak coś wyraźniejszego wyjdzie, to będzie można podejrzewać, że coś jest na rzeczy.
Jutro powinien ściemnieć jeśli to ciążaNa zdjęciu nic nie widaćale nawet mnie cieszy, że to jest taki minimalny cień, bo mogę wnioskować, że raczej zastrzyk się już wypłukał
Pytanie nie do mnie, ale sama mam lekkie PCOS, więc podpowiemZaleca się przyjmowanie zwłaszcza inozytolu, najlepiej w dwóch formach (dawka 2-4g) i NAC 1200mg (tutaj niektórzy zalecają 3-7dc tylko, inni cały cykl).
Mam tak samo jak Tyyyyy...Ja już chyba jestem uzależniona od tego forum, wchodzę sprawdzić co tam nowego po 8 razy dziennie![]()
Bo tam jest właśnie odpowiednia dawka NAC. Bierzesz 3 kapsułki dziennie przez 5 dni i masz dzienną dawkę 1200mg. I to całe opakowanie tak zużywasz na jeden cykl. Ale cena spora i można to ogarnąć inaczej, kupując sam NAC, np. Swansona 600mg. W opakowaniu jest 60 kapsułek, bierzesz dwie dziennie i starcza Ci na 6 cykli (przy założeniu przyjmowania 3-7dc tylko).Właśnie czytałam, że spore grono poleca miovelie nac ( o ile dobrze napisałam)
A nie! Nawet 100 kapsułekBo tam jest właśnie odpowiednia dawka NAC. Bierzesz 3 kapsułki dziennie przez 5 dni i masz dzienną dawkę 1200mg. I to całe opakowanie tak zużywasz na jeden cykl. Ale cena spora i można to ogarnąć inaczej, kupując sam NAC, np. Swansona 600mg. W opakowaniu jest 60 kapsułek, bierzesz dwie dziennie i starcza Ci na 6 cykli (przy założeniu przyjmowania 3-7dc tylko).
Ja teraz 600 biorę w rozpuszczalnej formie w Prenacaps Ovi (które piję codziennie), a drugie 600 przez te 5 dni łykam w kapsułce.
A nie! Nawet 100 kapsułek![]()