reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

Laski co polecacie na ujedrnienie piersi i brzucha? No po porodzie rzecz jasna.
Podobno niezła jest seria Dr Iren Eris Body Art.
 
reklama
Kupiłam ostatnio ten tusz
339391580
i jestem zadowolona :tak: , ma taka fajną szczoteczke, która rewelacyjnie rozdziela rzęsy podczas malowania a co dla mnie najważniejsze jedynie je pogrubia a nie wydłuża :tak:
 
Kupiłam ostatnio ten tusz
339391580
i jestem zadowolona :tak: , ma taka fajną szczoteczke, która rewelacyjnie rozdziela rzęsy podczas malowania a co dla mnie najważniejsze jedynie je pogrubia a nie wydłuża :tak:

w sobote własnie byłam w drogerii i jest promocja na ten tusz, chyba 19 zł i tak sie własnie zastanawiam zeby go kupic, mnie tez zalezy zeby pogrubiał ale nie za bardzo wydłuzał rzesy.

chyba sie skusze......
 
cały czas się zbieram, zeby pochwalic sie opiniami o moich nowych odkryciach, wiec wkoncu to robie :sorry2::sorry2:

dostałam od kolezanki w prezencie korektor rozswietlajacy z Avonu, jak dla mnie rewelacja, w pedzelku, super kryje i ma w sobe takie malusie drobinki, sprawdziłam na zasiniałych dołkach pod oczami. :-):-)

tu link allegro Avon Rozświetlajacy korektor w pędzelku light (337430161) - Aukcje internetowe Allegro

kolejne odrycie to chusteczki samoopalajace Dax Cosmetics
57750b.jpg


naprawde skóra robi sie ładnie opalona, juz po pierwszej aplikacji, trzeba czasem powtorzyc, jesna chusteczka starcza mi na całe ciało, ale jak chcecie wygladac na opalone mocnej po 3 h trzeba wetrzec jeszcze jedna. Cena do 1,70 .
 
kolejne odrycie to chusteczki samoopalajace Dax Cosmetics
57750b.jpg


naprawde skóra robi sie ładnie opalona, juz po pierwszej aplikacji, trzeba czasem powtorzyc, jesna chusteczka starcza mi na całe ciało, ale jak chcecie wygladac na opalone mocnej po 3 h trzeba wetrzec jeszcze jedna. Cena do 1,70 .
Kupiłam sobie dzisiaj taką chusteczke :tak: wieczorkiem wypróbuje :tak:
 
reklama
Do góry