reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyczne Cuda By Zatrzymac Młodośc Jak Najdłużej Sie Uda :)

Pare dni temu kupiłam sobie balsam brązujący z Eveline i jest fajny, jak sie nim posmarowałam to pachniał pięknie, po jakiejs godzince zaczął lekko śmierdziec tym opalaczem co zwykle ale ten zapach jest naprawde minimalny w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami i szybko sie gubi ,potem juz nic nie czuć a skóra sie pięknie błyszczy takimi złotymi drobinkami :tak: polecam :tak:
Do tego jest do balsam ujędrniający i fajnie napina skóre :tak:
320959514
 
reklama
prawie wszystkie wklejałyście Wasze ulubione zapachy,teraz kolej na mnie,a oto i one
naomiatnight02hw5.jpg

ten zapach jest dla mnie idealny

i ten mi ostatnio się spodobał,ale nie w każdy dzień go chcę
51ye0dqzhglss500jt4.jpg

lubie go w ciepłe dni
 
moze ktoras jest madra w tej dziedzinie i mi odpowie. czy mozna sie pozbyc rozstepow? z tego co czytalam to zawsze sie spotykalam z opinia ze one z czasem bledna mozna je troszke zmniejszyc/wygladzic ale zostaja na zawsze. a teraz gdzies czytalam ze krem likwiduje rozstepy. czyzby technologia kosmetyczna poszla tak do przodu ze moze je usunac? pogodzilam sie juz z mysla ze bede je miala zawsze ale moze jest swiatelko w tunelu?

aaa i pytalam was dwa razy o korektor pod oczy. nic nie pisalyscie to wybralam sama i jest do dupy. :no:
 
Pare dni temu kupiłam sobie balsam brązujący z Eveline i jest fajny, jak sie nim posmarowałam to pachniał pięknie, po jakiejs godzince zaczął lekko śmierdziec tym opalaczem co zwykle ale ten zapach jest naprawde minimalny w porównaniu z innymi tego typu kosmetykami i szybko sie gubi ,potem juz nic nie czuć a skóra sie pięknie błyszczy takimi złotymi drobinkami :tak: polecam :tak:
Do tego jest do balsam ujędrniający i fajnie napina skóre :tak:
320959514

Elfiku, dzieki, napewno go wybpróbuję, jak tylko skończ mój śmierdzący Dove :tak:

moze ktoras jest madra w tej dziedzinie i mi odpowie. czy mozna sie pozbyc rozstepow? z tego co czytalam to zawsze sie spotykalam z opinia ze one z czasem bledna mozna je troszke zmniejszyc/wygladzic ale zostaja na zawsze. a teraz gdzies czytalam ze krem likwiduje rozstepy. czyzby technologia kosmetyczna poszla tak do przodu ze moze je usunac? pogodzilam sie juz z mysla ze bede je miala zawsze ale moze jest swiatelko w tunelu?
Może i jakiś zabieg inwazyjny jest w stanie je zmniejszyć, ale napewno nie zlikwidować. Co do kremów, to stosowałam miliony i rozstępy z okresu dojrzewania na pupci jak były tak są. Ale najważniejsze, że mój mąż twierdzi, że żadnych rozstępów nie widzi, hihi ;-):-)
 
A i jeszcze jedno co do rozstępów: jako, że nie ma szans, coby znikły, to znalazłam sposób, żeby je trochę oszukać. Są o wiele mniej widoczne jak sobie pupulę wysmaruję właśnie czymś samoopalającym :tak:
 
olivia ja mam rozstępy po ciąży, na brzuchu( naprawdę bardzo duże i głębokie), piersiach ( tam już tak zbladły ze ich prawie nie widać) tyłku i trochę na udach :baffled::baffled:
nie usunę ich niczym, no może plastyką brzucha lub innymi operacjami. To są porostu blizny, nie znikną ale można zrobić żeby były mniej widoczne. Podobno dobre są kremy, które likwidują blizny np. No-scar, Cepan albo Contratubex ( ten ostatni podobno super, działa cuda ale tylko na receptę) . Jesli chcesz je trochę "usunąć" to faktycznie działa na to dobrze opalona skora.....


Trzeba sie przyzwyczaic do nich i tyle.......
 
a jeśli już tak zachwalamy kosmetyki Eveline, zresztą ja je uwielbiam, polecę Wam balsam po opalaniu tej firmy. Zbliżają sie wakacje, słonce.....zresztą ten kosmetyk można używać również po solarium. Jest super, świetnie pachnie, naprawdę łagodzi oparzenia słoneczne, parę razy ratował mnie po lekkim usmażeniu sie nad morzem, poza tym ma piękne drobinki złota, które wyglądają super........

4c783c27ba6d138650839a4751479015.jpg
 
Może i jakiś zabieg inwazyjny jest w stanie je zmniejszyć, ale napewno nie zlikwidować. Co do kremów, to stosowałam miliony i rozstępy z okresu dojrzewania na pupci jak były tak są. Ale najważniejsze, że mój mąż twierdzi, że żadnych rozstępów nie widzi, hihi ;-):-)

olivia ja mam rozstępy po ciąży, na brzuchu( naprawdę bardzo duże i głębokie), piersiach ( tam już tak zbladły ze ich prawie nie widać) tyłku i trochę na udach :baffled::baffled:
nie usunę ich niczym, no może plastyką brzucha lub innymi operacjami. To są porostu blizny, nie znikną ale można zrobić żeby były mniej widoczne. Podobno dobre są kremy, które likwidują blizny np. No-scar, Cepan albo Contratubex ( ten ostatni podobno super, działa cuda ale tylko na receptę) . Jesli chcesz je trochę "usunąć" to faktycznie działa na to dobrze opalona skora.....


Trzeba sie przyzwyczaic do nich i tyle.......
ja mam podobnie jak Klaudia caly tylek poorany wlasnie z etapu dojrzewania. plus kilka na udach i na lydkach pod kolanami. przyzwyczailam sie do nich i trudno. zawsze mialam informacje na ten temat takie jak opisalas Joasiu. dlatego tez olewalam temat. stad moje zdziwienie jak sie dowiedzialam ze to mozna usunac kremem. dzieki dziewczyny
ps. Klaudia dwoch moich "bylych" tez nie mialo pojecia o jakich ja rozstepach mowie. patrzyli na moj tylek i twierdzili ze nic nie widza:tak:;-)
 
reklama
Tylko błagam Olivia nie kupuj sobie tego Cepanu, o którym Asia pisała!!!!
Ja go kupiłam po cesarce, coby mi rana szybciej zbladła. Stosowałam go może miesiąc i wywaliłam. On ma obrzydliwy zapach (zgnitej cebuli), bleee, aż mnie ciarki przeszły jak sobie go przypomniałam :-)
Ale moja siostra zachwalała ten Contratubex (o którym Asia pisała :-)), tyle, że on jest droższy, no i właśnie na receptę.
 
Do góry