reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilogramy i centymetry na +

reklama
a ja sie dowiem we wtorek czy psozlo cos tyckuw gore chociaz. bo jeszcze nic a nic. wczoraj si ewazylam na swojej wadze ale 2 kg mniej wyszlo to sie zdziwilam czy chudne i tyje i chudne.... ale to chyba nie tak ona stara jest i nie wazylam sie dano na niej . normalnie jak wychodzilam ze spzitala bylo 82 to sie okaze czy cos przybralam czy nie. cos juz bym chciala bo to juz polowa 5 miecha nie :)
 
a tam miissiiss narzekasz- ja bym tam nie narzekała na twoim miejscu- im mniej przytyjesz tym łatwiej wrócisz do wagi sprzed pierwszej ciąży :) Będzie dobrze - Jasiek zdrowy to i ty nie masz się czym przejmować

Ja staram się nie obżerać - choć przyznaję się że codziennie muszę coś słodkiego przekąsić bo inaczej jestem złośnica i ciężko się ze mną dogadać. Póki co od 2 tyg trzymam wagę - moje 9,5 kg + czeka na wsze :p hehehehe:-D
 
A ja wogóle nie mam apetytu i prawie nic nie jem. Słodkie też poszło w odstawkę, rzadko coś przekąszę. I tak ważę 68 kg czyli 4,5 kg na +, a już było 5,5 kg do przodu i spadło jak widać.
 
Nieźle , ja to dalej nic nie przytyłam w tej ciaży. Za to chłopak mowi,że ma większy brzuch ode mnie. :-)
 
Ja się dziś zmierzyłam i zważyłam i tak:
19t 0d +100 gram od początku ciąży, z tym, że ja w pierwszych miesiącach schudłam prawie 2 kg a teraz to nadrobiłam, ale końcowy efekt jest taki jak napisałam
Brzuszek w najszerszym miejscu 93 cm, w pępku 91 cm, nie pamietam ile bylo wczesniej :p
 
no tak - pisałam wam ze 6 kg do przodu?? To już nieaktualne... w 3 dni przybyłam kolejne 2 kg wiec jest już 8 do przodu... i ciągle rosnie... jak ja bym chciała miec 100 gram...
 
reklama
Dziewczyny, w 7 tc ważyłam 63 kg, co i tak było trochę za dużo jak na mój wzrost (159 cm), w 12tc 61,3 kg, w 15tc 61,6 kg, w 18 tc 62,6 kg, w 19 tc 63,1 kg, z tym, że w 18 i 19 tyg ważyłam się u siebie a wcześniej u gina, a u gina zawsze mniej ważylam mimo że wizyty mam pod wieczór jak praktycznie powinnam ważyć więcej. W domu zawsze wychodziło mi więcej, nawet jak ważyłam się w te same dni co była wizyta u gina, ale w karcie ciązy mam wagę od gina i taką wagę przyjmuję :) Lepiej wygląda :) Ważę się zawsze rano, na golasa :p
Wg suwaczka moja dzidzia ma ok 200 gram, więc dopiero teraz zacznę tyć :p Trochę się tego obawiam, bo z wagą walczyłam zawsze, poza tym boję się rozstępów choć i tak się już prawie pogodziłam, że mi wyjdą, skoro mam na reszcie ciała :/ Smaruję się codziennie po kilka razy, żeby jak mi wyjdą te paskudztwa nie mieć do siebie pretensji że nic nie robiłam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry