reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

Hej:)
Mam na imię Julita - 21 lat. Mój mąż ma na imię Bartłomiej, od pół roku jesteśmy małżeństwem i mamy 4-miesięcznego synka Marcelka. Jak narazie mam wykształcenie średnie w zawodzie technik ekonomista. Mój mąż w tej chwili pracuje w Holandii a ja z małym siedzę w domku:)
Pozdrawiam:)*
 
reklama
Witajcie
Mam na imię Agata -33 lata już skończone. Z moim mężem jesteśmy już 11 lat. I dzidzię urodzilam na IV roku i z tegoż powodu nie podjęłam pracy po studiach. teraz jest druga dzidzia i swoje wykształcenie realizuję jako mama- jestem socjologiem :) Bardzo lubię to zajęcie, gdyby nie fakt że ztego pieniędzy nie ma. Ale wazne ze dzieciaki mają mamę w domu :) która trzyma łapkę na pulsie i ma czas na ich problemy :)
 
Witam!
Mam na imię Sabina i jestem mamą dwóch dziewczynek: Klary 5 lat i Kaliny 1 rok. Jak na razie nie pracuje zawodowo - od półtora roku - ale się dokształcam - zaczęłąm kilka miesięcy temu studia podyplomowe z PR'u. Mam 32 lata. Mieszkamy w Warszawie.

Pozdrawiam ciepło
 
witam.

mam na imie Ola, jestem z sierakowic (woj. pomorskie)
mam 21 lat. Jestem mamą dwoja szkrabów:-)
kacperka krory ma rok i 8 miesiecy i majeczki z wpadeczki:-D która ma prawie 7 miesiecy.
Meżatka od 2 miesięcy...oczywiscie siedzaca w domu
 
hej
mam na imie Kamila,
mam córcię Victorię która urodzila sie 24.11.09
skończyłam technikum handlowe, pracowałam za granicą w sklepie jubilerskim prawie 3 lata.. teraz siedze w domku z małą,

mieszkamy w IE
 
Ostatnia edycja:
Ooo to odświeżymy trochę wąteczek

Mam na imię Magda i zaraz skończę 30 lat. Siedzę sobie w domku gdyż 3 miesiące temu bocian przyniósł mi największy skarb - Synusia Kamilusia. Dwa lata po ślubie, małża poznałam w sklepie - chyba taka promocja była - kup śmietanę i małż gratis :-D Chyba tyle...
 
Na imię mam Iza:) Siedem i pół roku temu poślubiłam Tomasza...z którym jestem od ponad 13 lat:) W styczniu tego roku stuknęła mi 30. Obecnie siedzę w domku i wychowuję naszego adoptusia Krzysia. Krzysio wczoraj skończył 10 miesięcy:)
 
To i ja się przywitam :)

Mam 25 lat i 2 dzieci, 8 letnią córcię Gabi i 5 miesięcznego synka Cypcia, w związku z tatusiem moich szkrabów jestem już prawie od 10 lat. Siedzę z dzieciaczkami w domu już jakiś czas, z córcią tak na stałe (wcześniej chodziłam do szkoły dziennej liceum handlowego, a później studium kosmetycznego) jestem od lipca 2008, w sumie to można powiedzieć, że od lipca 2007, bo przez ten rok chodziłam co prawda do studium wizażu, ale to była zaoczna szkoła, więc zajęcia miałam co 2 weekend. Od maja 2010 towarzyszy nam w domku jeszcze Cypcio ;)
 
reklama
Do góry