reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kilka słów o Nas !!!

reklama
Trochę już z Wami Kobitki jestem na forum "Mamy siedzące w domu" ale grzecznie napiszę kilka słów o sobie :tak:

Mam na imię Alicja mam jeszcze( rocznikowo już 22 ) 21 lat :-) Jestem mężatką od 28.10.2006r wyszłam za mąż zaraz po skończeniu Technikum Ekonomicznego ;-) Od stycznia do listopada byłam na stażu w KWP w Lublinie praktycznie do końca ciąży (pod koniec byłam na zwolnieniu lekarski)
A w listopadzie 2007r przyszła na świat moja córeczka Amandzia :-) I już tak sobie siedzę w domciu, do pracy żeby iść musiałabym ją sobie najpierw znaleźć poza tym nie bardzo mi pasuje zastawiać Amandzię na cały dzień z teściową albo teściem alkoholikiem za bardzo bym się o nią martwiła :no:
Cóż jeszcze mogę napisać ? Może jakieś pytania?
 
Mam na imie Karolina. 6 czerwca skoncze 21 lat.
Od 18 listopada 2006 roku jestem mamusia cudownego Adasia...
Oboje wiele przeszlismy w zwiazku z jego ciezka choroba.
Ale teraz juz jest dobrze. :-)
Mieszkamy z moimi rodzicami... NIe narzekamy (ja nie, on nie wiem ;) )

Męzatka nie bylam i chyba za szybko nie bede...
 
Kurczę, wcześniej nie zauważyłam tego wątku :sorry2:
Więc: mam na imię Martyna (lub Martynka - jak kto woli :-D), całkiem niedawno skończyłam 24 latka, mam córcię-diablicę, która ma niewiele ponad 15 miesięcy ;-). Z moim Ukochanym Pysiorem jestem od ponad 2 lat, małżeństwem jesteśmy od 11 stycznia 2008 roku :tak: (ślub miał być na roczek Oliwianki ale niestety nie wyszło :-().
Poza tym kiedyś, jak jeszcze dinozaury żyły :-p to studiowałam kulturoznastwo, po pierwszym roku wzięłam dziekankę i wyjechałam do Irlandii. Po ponad roku wróciłam do Polski, postudiowałam 2 miesiące i podziękowałam. Teraz studiuję zaocznie pedagogikę resocjalizacyjną i jest chyba spoko - myślę, że to jest to :tak:.
A tak poza tym... Kocham muzykę reggae... Uwielbiam Boba Marleya... Kiedyś lubiłam się przebijać, czyli kolczykować, ale ostał mi się ono jeden - w nosie :sorry2:.
No i tak ogólnie to tyle.
 
To i ja sie przedstawię:-)
Na imię mam Gośka:-) Mieszkam w Przywidzu (30 km od Gdańska). Mam 22 lata i dwóch synów Michasia 2 lata i Wojtaska 5 miesięcy:-) męza też posiadam od 17.09.05r. Z mężem znamy się od zawsze bo byliśmy sąsiadami:-) Razem już ponad 7 lat:Szok: hhihi.
ja siedzę w domu od kiedy pamiętam tzn. nie było mi dane pracować hihi. Skończyłam ogólniak więc zawodu jako takiego nie mam:-) Maturkę zdałam bez amnestii :-D hihi Na studia chciałabym iść ale najpierw mój ukochany musi skończyć swoje:-) Studiuje na PG elektrotechnikę:-)
Mieszkam na jednym podwórku z teściami( niestety) ale na szczęście w osobnym domku:-) Mam podwórko, psa,kota i teściów pod ręką hihi.
No to tyle o mnie:-) Chyba wszytsko to co najważniejsze powiedziałam:-)
 
reklama
Witajcie mam na imię Kasia lat 27, mieszkam z moją rodzinką w Bydgoszczy. Jestem szczęśliwą mężatką od 5lat (z ukochanym znamy się już 10 lat:szok:)Mąż Krzysztof również 27 lat obecnie ciężko dla nas pracuje aby niczego nam nie brakowało:-)Z naszego związku mamy córeczkę Patrycje ma 19 miesięcy i czasami nieźle daje w kość:tak:, ale po za tym bardzo ją kochamy:-D Ja obecnie nie pracuje jestem na wychowawczym i zajmuje się domem. W życiu codziennym zmagamy się jak wszyscy z problemami raz jest ich więcej raz mniej, ale najważniejsze,że jesteśmy razem :-D:-D:-D
 
Do góry