reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy termin??

reklama
witajcie

dzięki za wciągnięcie na listę. Podejrzewam, że w styczniu na tej liście zrobi się małe zamieszanie!!

pozdrawiam
 
Cześć Niunia, zamieszanie będzie i to na pewno. Ciekawe, kto pierwszy pojawi się na świecie..
Oprócz Aleksa, oczywiście
 
Pewnie, że tak ma być. I tak dalej trzymaj. Brzunio ładniutki i dziewczynka pewnie też
Myślę, że też niedługo odważę się wstawić swojego arbuzika. CZekam tylko na aparat, który wyjechał razem z mężem.
 
Cześć dziewczyny!
Coś wiem na temat rodzenia w terminie. Ja mam trójke i żadno nie urodziło się w przewidywanym terminie. :laugh: Obaj chłopcy są przeterminowani o dwa tygodnie, a Agatka o 9 dni!! Możecie mi wierzyć że to delikatnie mówiąc wkurzające. Człowiek czeka i czeka ,a tu nic. Ja np. nie wiem co to znaczy ,, jechać do porodu,,bo niestety przed każdym leżałam kilka dni na patologii ciąży. Mam nadzieję że chociaż to czwarte będzie terminowe,ale zobaczymy!!
Życzę wam terminowych porodów.Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry