reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy termin??

ja tez jestem nowa. tzn. juz sobie dluzej poczytuje dobre rady, ale teraz jako swiezo zarejestrowana chcialabym sie dolaczyc. mam co prawda termin na 26 stycznia, ale antek prezentuje sie preznie i moze przyjsc nawet o 10 dni wczesniej. byle tylko nie w grudniu  ;) moze dodam, ze ja jako mama dopiero debiutuje.
 
reklama
Chcialam rowniez powitac nowe forumowiczki ,ja rowniez mozna powiedziec zadebiutowalam jakko mama ale mam juz starszego syna :)
zagmatwana sprawa heheh
jak dziewczyny czytuja forum to wiedza o co chodzi ,a skad jestescie dziewczyny?
 
Cześć Dziewczynki, witamy. Mam nadzieję, że szybciutko poczujecie się tutaj jak w domu i zaczniecie o nas myśleć jak o rodzinie :laugh:
 
ja jak narazie mam w domciu jednego urwisa jest raczej spokojny ale czasmai daje popalic ,Twoje aleksa wydawalo by sie chlopcy juz wielkie dzieciaki ale jak to mowia male dizeci maly klopot duze dzieci.....,opowiedz wiecej o swich dzieciach jak maja na imie co lubia :)
 
uwazam, ze takie forum to swietna sprawa. jak rzadko spotyka sie ciezarowki "rowiesnieczki" z ktorymi mozna sie porozumien na kazdy aktualny temat!
 
Cześć koleżanki "po fachu", mam nadzieję że szybko się zaklimatyzujecie :)
Ja też debiutuję :) a termin zbliża się wielkimi krokami :D
 
reklama
1.01. Adrenalina (Weronika) i Edka81
2.01. Martka i Monik 78
3.01. Vivoncia 75 i Magialenna
5.01. Anulka
6.01. Bata i Agnieszka25w-wa (Ola)
7.01. DziOObek (Aleks 19.09.2005 25/26tc)
08.01. Sympatika
09.01. Madzianoemi
10.01. Margolcia i Anusiakanusia (Suzanna)
11.01 Martusia78
12.01. Bunia_25 (Kinga)
13.01. Gosik i Tiramisu i Martucha-84 (Filip)
17.01. Mija
19.01. Shakespeare i Myszka_27
21.01. Aleksa
22.01. Abi
23.01. Paluch
24.01. Aniołekk (Igor) i Lwica i Sylwia Z i Izabelka i Padiq
25.01. Żółwik 77 i Jamari
26.01. Puma i Paulina 26 i Aga_sto (Antek)
29.01. Kasiczka 28 i Kasia 178 i Czechow
 
Do góry